Pokrowce samochodowe z prawdziwej skóry

Czysta elegancja dla Twojego samochodu

skóra naturalna

Niema nic jest bardziej eleganckiego i szlachetnego w samochodzie niż wnętrze z cienkiej skóry naturalnej . Z Seat-Styler  możesz  nadać swojemu samochodowi luksusowy charakter. Pokrowce samochodowe z prawdziwej skóry są wyjątkowe – nie tylko ich wygląd, ale także ze względu na korzystne właściwości materiału naturalnego.

Wystarczy wybrać skórę jako materiał podstawowy – można też połączyć z zamszem. Siedem atrakcyjnych kolorów skóry do wyboru są dostępne.

.

Dlaczego pokrowce samochodowe z prawdziwej skóey są najbardziej szlachetnym wybórem?

Skórzane pokrowce samochodowe są popularne ze względu na ich ekskluzywny wygląd. Skórzane wnętrze samochodu jest najbardziej eleganckie.

Zalety skórzanych pokrowców samochodowych

  • Skóra naturalna jest najlepsza
  • Bardzo wytrzymałe i odporne
  • Trwalsze niż skóra syntetyczna
  • Daje dobre samopoczucia
  • Najszlachetniejszy wygląd
  • Luksusowe wyposażenie

Nasze luksusowe pokrowce z pazdziwej skóry są  dostępne od 799 €.

Wybór kolorów

Masz możliwość z Seat-Styler dopasować swoje sedzenia samochodowe wedłóg swoich życzeń. Wybierając elegancką prawdziwą skórę są dostępne następujące ekskluzywne kolory:

Czarny

Czerwony

Jasnoszary

Bronzowy

Ciemnobeżowy

Jasnobeżowy

Galeria

Otrzymaliśmy liczne zdjęcia naszych produktów od klientów. Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zainspirować! Bylibyśmy także bardzo wdzięczni za twoje zdjęcia.

  Wideo

Montaż pokrowców może być tak proste! Pokrywanie foteliki naszymi produktami jest znacznie mniej skomplikowane niż może się wydawać. Przykład wideo, gdzie możena się dowiedzieć jak to zrobić. Ponadto, razem z dostawą produktu dostaniesz przewodnik po instalacji i wideo-DVD.

Zamów już teraz!

Zaprojektój wnętrze swojego samochodu na nowo i zrealizuj swoje własne indywidualne pomysły. Chcesz wymienić uszkodzone lub stare fotele samochodowe, czy po prostu chcesz im nadać zupełnie nowego wyglądu, z Seat-Styler możesz zaprojektować wygląd swoich  foteli samochodowych. Włączącz z eko-skurą może nadać newego blasku swojemu pojezdu.

Z ZACASI Konfigurator możesz wybrać materiał siedzenia, kolor i dodatki, takich jak na przkład Piping und Royal Step  i włączyć unikalne pokrowce razem.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania, prośby lub sugestie, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili! Zawsze Ci pomożemy i doradzimy, gdzie tylko możemy! Czy na miejscu, w 10553 Berlin lub za pomocą formularza kontaktowego.

 

Możemy również doradzić, telefonicznie lub przez e-mail:

: +49 (0) 30 45098396
: [email protected]