Pokrowce na siedzenia do Seata Alhabry na zmianę

Opinie klientów na temat pokrowców na siedzenia do Seata Alhambry

Od naszych zadowolonych klientów otrzymaliśmy już wiele zdjęć pokrowców samochodowych. Proszę wybrać swój model samochodu!

pokrowce-seat-alhambra-05

Seat AlhambraJuż teraz zamów pokrowce Seat Alhambra!

Najpierw wybierz design! Następnie podaj nam dane swojego modelu samochodu.

Wzór podstawowy

Wybierz jeden z naszych podstawowych wzorów!

Konfigurator pokrowce Seat-Styler
Konfigurator

Tutaj znajdziesz nasz cennik. Samodzielnie zaprojektuj swoje pokrowce!

Pokrowce Seat Alhambra

Seat Alhambra już od 2001 roku zachwyca jako samochód rodzinny, a dzięki swojej przestronności sprawdza się, także jako środek transportu na wyjazdy służbowe. Na naszej stronie Seat-Styler.pl obie grupy znajdą ofertę dla siebie, pokrowce na siedzenia sprawdzają się zarówno w kwestii wyglądu jak i komfortu. W rodzinach wielodzietnych siedzenia samochodowe stale narażone są na zabrudzenia i zachlapania. Aby oryginalne siedzenia na fotele nie ucierpiały, proponujemy Państwu pokrowce szyte na miarę do Państwa Seata Alhambry. Podróżujący służbowo, którzy muszą zadbać o odpowiedni wygląd wnętrza, z naszymi pokrowcami mają możliwość  podniesienia standardu w swoim samochodzie.

Zaufanie dzięki gwarancji satysfakcji

Dzięki współpracy z doświadczonym producentem ZACASi, gwarantujemy Państwu idealne dopasowanie i wysoką jakość pokrowców na siedzenia. Dokładne wykończenie każdej z części wyklucza powstawanie zagnieceń i przesunięć oraz wysoką jakość wykonania, to zapewni Państwu naszą gwarancją zadowolenia

Osiem wzorów i możliwość indywidualnego projektu

Kierowcy Seata Alhambry znajdą u nas wiele różnych opcji.  Mogą państwo wybrać jeden z naszych gotowych modeli, wykonanych z wysokiej jakości imitacji skóry albo samodzielnie zaprojektować swoje pokrowce na fotele, wykorzystując do tego konfigurator na naszej stronie. Do wyboru mają Państwo materiały, kolory tapicerki, kolory szwów oraz dodatki, dzięki którym Państwa Seat Alhambra nabierze indywidualnego wyglądu.