Pokrowce Seat Ibiza

Opinie klientów na temat pokrowców na siedzenia do Seata Ibizy

Od naszych zadowolonych klientów otrzymaliśmy już wiele zdjęć pokrowców samochodowych. Proszę wybrać swój model samochodu!

pokrowce seat ibiza 6l -01

Seat Ibiza 6L

pokrowce seat ibiza 6j -02

Seat Ibiza 6J


Już teraz zamów pokrowce Seat Ibiza!

Najpierw wybierz design! Następnie podaj nam dane swojego modelu samochodu.

Wzór podstawowy

Wybierz jeden z naszych podstawowych wzorów!

Konfigurator pokrowce Seat-Styler
Konfigurator

Tutaj znajdziesz nasz cennik. Samodzielnie zaprojektuj swoje pokrowce!

Od ponad 25 lat ten mały pojazd zachwyca szczególnie młodych kierowców. Ten model wyróżnia przede wszystkim dobra cena, niewielkie zużycie oraz wiele możliwości tuningu. U Seat-Styler’a mają Państwo możliwość polepszyć wygląd swojego samochodu. Dzięki pokrowcom od Seat-Styler’a wnętrze nabierze zupełnie nowego charakteru. Pokrowce są szyte na miarę nie tylko do Państwa Seat Ibizy 6J ,ale także do Seata Ibizy 6L w których uwzględnione są również modele sportowe Ibiza FR oraz Cupra.

Samodzielny projekt, montaż oraz idealny wygląd

Gwarantujemy Państwu idealne dopasowanie pokrowców, bez zagnieceń na siedzenia do Seata Ibizy. Aby pokrowce na siedzenia całkowicie odpowiadały Państwa preferencjom, mogą Państwo użyć naszego konfiguratora, który umożliwi Państwu zaprojektowanie własnych pokrowców na siedzenia już w kilku krokach. Obok najwyższej jakości materiałów, mogą wybrać Państwo między kolorami zarówno siedzeń jak i szwów. Także dodatki takie jak perforacje albo piping w Państwa Seacie Ibiza nie stanowią najmniejszego problemu

ZACASi oprócz świetnego wykończenia samochodów osobowych, umożliwia tani montaż samodzielny- dzięki zawartej w przesyłce płycie DVD z instrukcją oszczędzą Państwo pieniądze. Wzór OEM w Seacie Ibiza zadbał o to, że pokrowce wyglądają jak te wykonane fabrycznie przez producenta. Jeżeli wolą Państwo szybsze rozwiązanie, mają Państwo do wyboru jeden z naszych wzorów podstawowych, wykonanych z wysokiej jakości i imitacji skóry.