Pokrowce Seat Leon

Wykończenie na miarę od Set-Styler’a

Opinie klientów na temat pokrowców na siedzenia do Seata Leona

Od naszych zadowolonych klientów otrzymaliśmy już wiele zdjęć pokrowców samochodowych. Proszę wybrać swój model samochodu!

pokrowce seat leon 1M -02

Seat Leon 1 (1M)

pokrowce seat leon 1P -23

Seat Leon 2 (1P)

wyslij nam swoje zdjecie

Seat Leon 3 5F

Już teraz zamów pokrowce Seat Leon!

Najpierw wybierz design! Następnie podaj nam dane swojego modelu samochodu.

Wzór podstawowy

Wybierz jeden z naszych podstawowych wzorów dla Seata Leona!

Konfigurator pokrowce Seat-Styler
Konfigurator

Tutaj znajdziesz nasz cennik. Samodzielnie zaprojektuj swoje pokrowce!

To pięciodrzwiowy Seat Leon został produkowany między 1999 a 2006, zalicza się do modeli, który odniósł największy sukces wśród innych samochodów tej hiszpańskiej marki. Ten model, przeznaczony dla różnych grup wiekowych, jest wariantem hatchback podobnego w budowie Toledo o bardziej sportowym wyglądzie. Jeżeli chcą Państwo nadać wnętrzu Państwa Seata Leona albo Seat Leon 1P Cupra nowy, świeży wygląd nasze pokrowce na siedzenia są rozwiązaniem właśnie dla Państwa.

Wyjątkowy wzór pokrowców na siedzenia do Seata Leon

Gwarantujemy Państwu idealne dopasowanie pokrowców, bez zagnieceń na siedzenia do Seata Leon. Aby pokrowce na siedzenia całkowicie odpowiadały Państwa preferencjom, mogą Państwo użyć naszego konfiguratora, który umożliwi Państwu zaprojektowanie własnych pokrowców na siedzenia już w kilku krokach. Obok najwyższej jakości materiałów, mogą wybrać Państwo między kolorami zarówno siedzeń jak i szwów. Także dodatki takie jak perforacje, piping albo przeszycia Royal Step w Państwa Seacie Leon nie stanowią najmniejszego problemu.

 

ZACASi oprócz świetnego wykończenia samochodów osobowych, umożliwia tani montaż samodzielny- dzięki zawartej w przesyłce płycie DVD z instrukcją oszczędzą Państwo pieniądze. Wzór OEM w Seacie Leon zadbał o to, że pokrowce wyglądają jak te wykonane fabrycznie przez producenta. Jeżeli wolą Państwo szybsze rozwiązanie, mają Państwo do wyboru jeden z naszych wzorów podstawowych, wykonanych z wysokiej jakości imitacji skóry.