Seat_logo

Pokrowce Seat

Proszę wybrać model Seata albo użyć naszego konfiguratora:

Konfigurator

Jeżeli wybranego samochodu nie ma na naszej liście, proszę po prostu zapytać. Zawsze może się zdarzyć, że producent poszerzy swój asortyment.

Opinie klientów na temat pokrowców Seata

pokrowce seat leon 1P -05

Seat Leon

pokrowce seat leon 1P -16

Seat Leon

pokrowce seat leon 1P -23

Seat Leon

pokrowce seat leon 1M -07

Seat Leon

pokrowce seat leon 1M -02

Seat Leon

pokrowce seat leon 1P -11

Seat Leon

Alternatywa dla oryginalnego, kosztownego wyposażenia

Odśwież wnętrze swojego samochodu dzięki wysokiej jakości pokrowcom na siedzenia samochodowe od Seat-Styler. Z nami masz możliwość wyboru spośród ośmiu popularnych konstrukcji lub dla uzyskania całkowitej indywidualności zapraszamy do skorzystania z naszego konfiguratora siedzeń. Praktyczny konfigurator pozwala na stworzenie spersonalizowanych pokrowców z różnego rodzaju materiałów w różnych kolorach oraz z oryginalnym szwem producenta (OEM).

Wszystkie pokrowce samochodowe produkowane są według konstrukcji OEM. Oznacza to, że zachowane zostają oryginalne szwy, użyte podczas produkcji przez producenta pojazdu w fabryce. Tym samym każde pokrowce na siedzenia samochodowe nie tylko pasują jak ulał, ale są niemal nie do odróżnienia od oryginalnej tapicerki.

Tapicerka w jakości ZACASi

Dzięki współpracy z firmą ZACASI możemy zaoferować skrojone na miarę idealnie dopasowane pokrowce samochodowe. Indywidualny wybór materiału, koloru i dodatków sprawia, iż tapicerka ZACASi jest charakterystyczną i wyjątkowa. Pokrowce ZACASI to wysokiej jakości skórzane wyposażenie samochodowego wnętrza odpowiadające najwyższym standardom. Dzięki instrukcji montażu dołączonej na płycie DVD, w kilku krokach zamontować można nowe pokrowce na fotele samochodowe ZACASi, i cieszyć się nieoczywistym, eleganckim i bardzo indywidualnym wnętrzem swojego samochodu.