Pokrowce Skoda Octavia

Opinie klientów na temat pokrowców na siedzenia doSkody Octavii

Od naszych zadowolonych klientów otrzymaliśmy już wiele zdjęć pokrowców samochodowych. Proszę wybrać swój model samochodu!

pokrowce-skoda-octavia-1-03

Skoda Octavia 1

wyslij nam swoje zdjecie

Skoda Octavia 2

wyslij nam swoje zdjecie

Skoda Octavia 3

Już teraz zamów pokrowce na siedzenia do Skody Octavii!

Najpierw wybierz design! Następnie podaj nam dane swojego modelu samochodu.

Wybierz jeden z naszych podstawowych wzorów!

Konfigurator pokrowce Seat-Styler

Tutaj znajdziesz nasz cennik. Samodzielnie zaprojektuj swoje pokrowce!

Po tym jak w 1990 roku czeski producent Skoda został wykupiony przez spółkę akcyjną Volkswagena, w 1996 pojawił się z Octavią I – pierwszy samochód po wprowadzeniu nowego kierownictwa. Model wyróżnia się przede wszystkim świetnym wykonaniem i korzystną ceną, które poprawiły wizerunek marki na rynku motoryzacyjnym. Z naszymi pokrowcami na siedzenia bardzo łatwo mogą Państwo podnieść wartość swojej Skody Oktavii. Obok ośmiu wzorów podstawowych z wysokiej jakości imitacji skóry mają Państwo do wyboru ponad setkę różnych możliwości, korzystając z naszego konfiguratora. Z nim mogą Państwo samodzielnie wybrać połączenie materiału z imitacji skóry, skóry naturalnej i zamszu, kolorów powierzchni oraz szwów. Możliwe jest także profilowanie siedzeń przez piping jak i zindywidualizowany szew Royal Step.

Nasze pokrowce do Skody Octavii od ZACASi są wykonane z najlepszych materiałów. Dzięki instrukcji DVD zawartej w przesyłce bez problemu zamontują Państwo swoje pokrowce na siedzenia. Zastosowanie techniki OEM zapewnia zamontowanie przeszyć identycznych z tymi od producenta, przez co  pokrowce  na siedzenia ZACASi idealnie skomponują się z wnętrzem Państwa skody Oktavii. Jeżeli nie są Państwo jeszcze przekonani, zachęcamy do przejrzenia zdjęć projektów w naszej galerii.