Skoda_logo

Pokrowce Skoda

Idealne dopasowanie

Proszę wybrać model Skody albo użyć naszego konfiguratora:

Konfigurator

Jeżeli wybranego samochodu nie ma na naszej liście, proszę po prostu zapytać. Zawsze może się zdarzyć, że producent poszerzy swój asortyment.

Opinie klientów na temat pokrowców Skody

pokrowce skoda-octavia-1-01
pokrowce-skoda-octavia-1-05
pokrowce-skoda-octavia-1-04

Czeski producent samochodów jest jednym z najstarszych w branży. Kto nie zna samochodu ze skrzydlatą strzałką. Jeśli chcesz zmienić wnętrze swojego modelu Skody na nowe i oryginalne lub pragniesz zatuszować ślady użytkowania, oferujemy idealne rozwiązanie. Dzięki Seat-Styler dostosować można pokrowce samochodowe bez konieczności wychodzenia z domu. Przez idealne wykończenie i dopasowanie sprawia, że pokrowce dopasowują się do siedzeń jak druga skóra, chroniąc je jednocześnie od uszkodzeń. Tapicerka na fotele samochodowe obejmuje szyte na miarę pokrowce, które służą nie tylko do ochrony, ale również do optycznej metamorfozy wnętrza Skody.

Wysoka jakość wykonania oraz materiały

W produkcji naszych pokrowców do modeli Seat wykorzystujemy tylko najwyższej jakości skórę syntetyczną oraz imitacje skóry. Wysoką jakość materiałów oraz ich przetwarzanie, gwarantuje również nasz producenci ZACASi. Kompozyt jakości tapicerki wiąże się doświadczeniem zdobytym w ciągu wielu lat produkcji wysokiej jakości skórzanych wnętrz samochodów oraz nabytą dzięki temu wiedzą. Pokrowce szyte są na miarę według specyfikacji parametrów wnętrza modeli marki Skoda, rodzaju pojazdu oraz życzeń klienta. Poprzez dokładny, kilku etapowy proces produkcji oraz dokładny pomiar zgodny z parametrami wyznaczonymi przez producenta pojazdu, zainstalowana tapicerka jest dopasowana w stu procentach, nie tworzą się na niej nieestetyczne zmarszczenia oraz nie występuje możliwość poślizgu, dodatkowo rodzaj szwu użyty podczas wykonania pokrowców to szew OEM, wykorzystywany w wyposażeniu pojazdu przez producenta marki Skoda, to znaczy, iż zachowane zostają oryginalne szwy producenta.

Pokrowce Skoda według życzenia

Obicia tapicerskie powinny być nie tylko dobrze dopasowane do foteli samochodowych, dopasowanie do stylu i wnętrza pojazdu jest równie ważne. W związku z tym Seat-Styler spełnia te warunki, dając możliwość wyboru spośród wielu wariantów projektowych. Z naszych ośmiu podstawowych wzorów w wysokiej jakości imitacji skóry, można zmienić akcenty kolorystyczne, uzyskując nadal bardzo atrakcyjną cenę. A jeśli lubisz indywidualność możesz zaprojektować swoje własne spersonalizowane pokrowce do modelu Skoda korzystając z naszego konfiguratora siedzeń. Tam wybrać możesz spośród rodzaju oraz koloru materiału, koloru szwów oraz wielu dodatków. Wypróbuj, a przekonasz się, że twoja kreatywność nie zna granic.

 Szybki i nieskomplikowany montaż

W kilku krokach można wybrać indywidualny model tapicerki do modelu Skoda i zamówić ją bezpośrednio do domu. Równie prosta jest instalacja. Wszystkie nasze pokrowce samochodowe są dostarczane do samodzielnego montażu. Praktyczny system montażu, instrukcje dołączone do zamówienia, oraz płyta DVD z dokładnym wyjaśnieniem montażu, sprawiają, iż instalacja pokrowców jest możliwa nawet dla bardzo początkujących majsterkowiczów. Wszystko, czego potrzebujesz to trochę cierpliwości, a druga osoba do pomocy też na pewno się przyda.