Nasze aktualnie dostępne modele VW Beetle

VW Beetle 9C – nowa interpretacja wygody

VW Beetle jest znanym z filmów klasykiem, o którym do tej pory mówi się każdego dnia. Nie tylko elegancki i nietypowy projekt ale zewnątrz VW Beetle, też zachwyca. Także ma wewnątrz dopasowany nowoczesny sprzęt.W ten sposób VW Beetle jest wyjątkowy.

Wiemy, że wygodny klasyk ma wyjątkowo piękny wystrój wnętrza, ale lata na ulicach pozostawiają ślady. Brud i znaki zużycia się rozciągają i sprawiają złamanie pięknego wyglądu? Seat-Styler to idealne rozwiązanie dla odświeżania wnętrza.

Uszlachetnij wnętrze swojego VW Beetle!

2036_Sitzbezüge_VW_New-Beetle-1

Aby zmaksymalizować i przywrócić komfort VW Beetle, oferujemy Ci wysokiej jakości pokrowce na fotele.

W celu idealnego dopasowania naszych pkrowców do oryginalnych foteli samochodowych wykorzystujemy wzór OEM. W rezultacie pokrowce sa dopasowane jak druga skóra do oryginalnych. Oferujemy 8 różnych podstawowych wzorów, które są zestawieniem ulubionych kombinacji. Chcesz czegoś zupełnie indywidualnego? Jest to również możliwe dzięki naszemu konfiguratorowi!

Zobacz naszą galerię New Beetle 9C !

W naszej galerii można zobaczyć tysiące zdjęć, już wyposażonych pojazdów, które dostaliśmy od różnych klientów jako podziękowanie. Pozwól się zainspirować różnymi wzorami!

2041_Sitzbezüge_VW_New-Beetle
2029__VW_New-Beetle

Nowy Beetle 1Y – prawdziwy bestseller

Nowy Beetle 1Y został wyprodukowany w latach 2001-2010 przez niemieckiego producenta samochodów Volkswagen. Nie jest porównywalny z New Beetle 9C, ponieważ ten New Beetle może stać się kabrioletem. Jednakże zewnętrzne i wewnętrzne piękno nie zmieniło się w porównaniu z poprzednikiem.

Zwłaszcza w kabriolecie, wnętrze musi mieć idealny wygląd. Ale wiele lat użytkowania sprawia, że jest zauważalne cierpienie wyglądu. Ale Seat-Styler ma idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Idealne dopasowane i stylowe pokrowce dla VW New Beetle!

Pokrowce na fotele samochodowe od Seat-Styler są szczególnie trwałe i wzbogacą Twój VW Beetle. Dla wyjątkowego uszlachetnienia wnętrza oferujemy Ci nasze klasyczne podstawowe wzory lub możliwośc po prostu zaprojektować własne pokrowce dla New Beetle za pomocą naszego konfiguratora.

Z nami możesz wybierać spośród różnych materiałów, kolorów, szwów i innych dodatków. Wszystkie nasze pokrowce samochodowe produkowane są za pomocą projektu OEM, który utrzymuje nawet oryginalne prowadnice szwów. W rezultacie pokrowce VW Beetle pasują jak druga skóra do oryginalnych foteli.

1345_autositze_beziehen_Mercedes_C-Klasse

Bądź pierwszy!

Niestety nie mamy jeszcze żadnych zdjęć dla New Beetle 1Y. Wyślij nam zdjęcia swojego już wyposażonego pojazdu i otrzymaj cudną niespodziankę!

BE-the-first-neu

Beetle 5C – wersja sukcesu!

Beetle 5C jest trzecim pokoleniem „samochodów dla kobiet“. Zastępuje New Beetle 9C. Jest produkowany przez niemieckiego producenta samochodów Volkswagen od 2011 roku. Nowy Beetle jest większy i dłuższy niż jego poprzednicy.

Chcesz indywidualnie kształtować swój VW Beetle 5C?

Ciesz się byciem innym!

977_car_seat_covers_BMW_3er_e91

Pokrowce na fotele samochodowe od Seat-Styler dla VW Bettle 5C zwiększają wartość Twojego samochodu dzięki wysokiej jakości wnętrza. Żadne inne pokrowce nie zapewniają tak przekonującego wyniku, ponieważ nasze są szyte na miarę i  dopasowane specjalnie dla VW Beetle 5C.

Przekonuje nie tylko piękny wygląd, ale także prosta instalacja. Zmontuj pokrowce po prostu u siebie w domu, najlepiej z przyjacielem. Ponadto zapewnia się maksymalną ochronę przed szkodliwymi wpływami, takimi jak brud, kurz, wilgoć lub światło słoneczne.

Bądź pierwszy

VW Beetle 5C mamy nowy w asortymencie, a więc nie dostaliśmy jeszcze zdjęcia od klientów. Wyślij nam pierwsze zdjęcia nowych foteli i otrzymaj jedną z wielu wspaniałych niespodzianek!

BE-the-first-neu

Zamów teraz swoje pokrowce VW New Beetle!

Jesteś jeszcze niezdecydowany? Wybierz jeden z naszych ponadczasowych podstawowych wzorów.

Masz już idealny wzór w głowie? Stwórz teraz własny projekt za pomocą naszego konfiguratora!

Galeria

Liczne zdjęcia klientów można zobaczyć w naszej galerii, także Twój model samochodu jest tu. Pozwól się zainspirować!

2028_fundas_asientos_VW_New-Beetle
2029__VW_New-Beetle (1)
2048_Sitzbezüge_VW_New-Beetle-1024x683

Nasze wzory

Oprócz klasycznych podstawowych wzorów, masz też możliwość zaprojektowania własnuch indywidualnych pokrowców. W tym celu jest dostępnynasz konfigurator.

Podstawowe wzory

Nasze podstawowe wzory są wykonane z wytrzymałej imitacji skóry. Jest to materiał szczególnie przydatny dla produkcji pokrowców samochodowych, ponieważ utrzymuje prawdziwy wygląd skóry, jest łatwy do czyszczenia i pielęgnacji.

Cena: od 299€

Paris

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: czarny

Tokio

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: biały

Dubai

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

Moskau

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Monaco

Zewnątrz: beżowy
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

München

Zewnątrz: szary
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Berlin

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Montreal

Zewnątrz: biały
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Spodobał Ci się szczególny wzór? Zamów teraz pokrowce według swojego wyboru!

Konfigurator

Za pomocą naszego konfiguratora Ty sam możesz stać się projektantem. Stwórz własny projekt i spraw, aby Twój New VW Beetle był wyjątkowy. Oprócz różnych materiałów i kolorów, dostępne są również inne dodatki.

Opcje Konfiguratora:

Materiał

U nas dostaniesz tylko fotele z wysokiej jakości materiału. Możesz wybierać z eko-skóry, imitacji zamszu, prawdziwej skóry lub luksusowej eko-skóry. Nasze skórzane pokrowce są produkowane przez firmę ZACASi. Oferujemy również  gwarancję najlepszej ceny, ponieważ nasi klienci są blisko naszych serc.

Materiał-1-pol-1024x800

Eko-skóra

Eko-skóra jest jedym z naszych najpopularniejszych klasyków. Jest to szczególnie łatwy do czyszczenia i pielęgnacji materiał. Ponadto, jest odporny na wiele różnych czynników i chroni fotele.

Cena: od 299€

Materiał-2-pol-1024x744

Imitacja zamszu

Szczególnie miękka i atrakcyjna powierzchnia tego materiału nadaje debre uczucia w każdym aspekcie. Zapewnia optyczne podświetlenie w samochodzie i jest łatwy do utrzymania i czyszczenia.

Eko-skóra: 569€

Prawdziwa skóra: 699€

Materiał-3-pol-1024x728

Skóra naturalna

Nasza naturalna skóra przyniesie Ci ekskluzywne doświadczenie. Poza pięknym wyglądem zapewnia wysoką ochronę, ponieważ jest bardzo odporna. Brud, kurz, wilgoć lub włosy nie są problemem dla tego materiału.

Cena: od 799€

material4-polski

Luksusowa eko-skóra

Nasz nowy materiał jest dostępny w 15 różnych kolorach. W dłuższej perspektywie zachowuje blask dzięki bardzo wysokiej jakości. Ponadto materiał jest bardzo wytrzymały, więc nawet brud i wilgoć nie może na niego wpływać.

Cena: od 499€

Szew

Wybierz kolor nici indywidualnie, dla wysokiej jakości wykorzystujemy podwójne szwy – bez dodatkowych opłat. W naszej palecie kolorów oferujemy 16 kolorów do wyboru.

Dodatki

25_autositze_beziehen_Audi_A3

Perforacja

Perforacja pozwala na łatwy, płynny przepływ powietrza przez twoje fotele samochodowe, nadaje się też do podgrzewaczy foteli. Dostępne dla siedzeń z imitacji zamszu.

Cena: 29€

piping

Piping

Piping  generuje unikalne linie, utworzone pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną stroną koloru materiału. Dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

Cena: 49€

Zacasi-logo

Logo

Można zamówić za darmo nasze szlachetne logo “ZACASI” lub “Seat-Styler”. Również jest możliwość zrobić zamówienie bez logo lub za niewielką opłatę własne logo

kopfstützen

Zagłówki samochodowe

Masz możliwość ukształtować swoje zagłówki samochodowe w dwóch kolorach, wybranych samodzielnie. Zagłówki są wykonane dokładnie w najdrobniejszych szczegółach.

Cena: od 29€.

Royal Step

Specjalne wersje Royal Step dają Twojemu fetelowi bardzo ekskluzywny blask. Można wybierać pomiędzy różnymi wersjami.

Cena: 49€.

Royal Step
Single Stitch

1731_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1

Royal Step Double Stitch

1084_fundas_Ford_Focus_1-1024x683

Royal Step
Curved

1999_autoschonbezuege_VW_Golf

Royal Step Elegance

977_ledersitze_BMW_3er_e91

Tri-Colour

Unikalny symetryczny gradient nadaje twojemu samochodowi zupełnie nowy blask. Materiał części środkowej jest rozszerzony na oparcie siedzenia i też poduszki siedzenia.

Cena: 29€.

Dowiedz się więcej o naszych materiałach, kolorach i innych dodatkach!

Już wiesz dokładnie jak twoje pokrowce powinne wyglądać? Skonfiguruj swój własny projekt!

O nas

Nasze ekskluzywne pokrowce dla VW New Beetle

Seat-Styler oferuje więcej niż zwykłe pokrowce na modele VW Beetle. U nas dostaniesz ekskluzywne dopasowanie, które siedzi jak druga skóra na oryginalnych fotelach.

Nasz producent ZACASi ma wieloletnie doświadczenie i oferuje najlepszą jakość. Dlatego jest zawsze najlepszy z najlepszych! Będziesz zachwycony!

Masz okazję rewaloryzować swo VW Beetle nowym światłem. Korzystaj z okazji i zaprojektuj swój samochód według własnych pomysłów. Wybierając jeden z naszych podstawowych wzorów lub wykorzystaj nasz konfigurator!

Z nami twoje życzenia mogą stać się rzeczywistością!

Co jest specjalnego w naszych pokrowcach VW Beetle?

Wszystko jest specjalne w naszych pokrowcach samochodowych. Nie tylko poszycie na miarę, ale także wysokiej jakości materiały, unikalne przetwarzanie za pomocą wzoru OEM i niezwykłe wzory.

Nasz projekt OEM zapewnia, że pokrowce są wytwarzane w najdrobniejszych szczegółach, a więc pasują jak druga skóra. Ponadto, unikalny wygląd skóry nadaje samochódowi ekskluzywny wygląd! Zrób swój samochód wyjątkowy!

Nasze pokrowce wykonane z prawdziwej skóry i sztucznej skóry wykonane są z materiałów oddychających szczególnie, tak że powietrze może łatwo przejść bez zatrzymania się między fotelem a pokrowcem. Ponadto, są one bardziej łatwe do czyszczenia i odporniejsze na zabrudzenia niż konwencjonalne pokrowce samochodowe.

Nie musisz się martwić, jeśli samochód ma ogrzewanie foteli. Nasze pokrowce sa dopasowane do ciepła i są bardzo odporne na ciepło i zimno. Z naszymi pokrowcami VW Beetle dokonasz najlepszego wyboru.

Gwarancja najlepszej ceny i zadowolenie klientów

W Seat-Styler dostaniesz na miarę pokrowce samochodowe z pokładów OEM o bardzo wysokiej jakości również w bardzo dobrej cenie. Bo jakość nie musi być droga! Dostaniesz odrazu kompletne pokrowce samochodowe w cenie od 299€.

Jeśli okaże się że produkt o porównywalnej jakości od innego dostawcy, pasujący dokładnie do Twojego modelu samochodu, jest w niższej cenie, zmienimy cenę dla Ciebie. Dlatego prosimy o kontakt, Seat-Styler gwarantuje najniższe ceny!

Oprócz naszej gwarancji najlepszej ceny skorzystaj również z naszej 3-letniej gwarancji producenta!

Zamów już teraz swoje pokrowce VW i przekonaj się sam w wyjątkowej jakości od ZACASi.

100% zadowolonych klientów

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęcia.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania, prośby lub sugestie, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili! Zawsze Ci pomożemy i doradzimy, gdzie tylko możemy! Czy na miejscu, w 10553 Berlin lub za pomocą formularza kontaktowego.

Możemy również doradzić, telefonicznie lub przez e-mail:

Tel: +49 (0) 30 45098396
E-Mail: [email protected]