Volkswagen_logo_ori

Specjalnie dopasowane pokrowce dla VW Caddy

  Nowy projekt wnętrza Twojego VW Caddy!

VW Caddy to elegancki samochód dostawczy. Dzięki kombinacji Kombi i Miniwan, z bocznymi szybami, WV może być używany na wiele sposobów, aby można było zaspokoić każdą potrzebę.

Z nami możesz zrobić swój VW Caddy wyjątkowym. Seat-Styler oferuje szyte na miare pokrowce na fotele samochodowe dla VW Caddy. Są one produkowane w ścisłej współpracy z producentem ZACASi, który ma wieloletnie doświadczenie. Dlatego nasze pokrowce samochodowe mają idealne dopasowanie!

Chcesz poprawić wnętrze?

Jest to możliwe z naszymi indywidualnymi pokrowcami na fotele dla VW-Caddy. Wnętrze będzie wyglądało jak nowe dzięki naszym pokrowcom samochodowym!

Więcej elegancji z pokrowcami VW Caddy!

397_ledersitze_Audi_A5-1024x576

Niech Twój VW Caddy zabłyszy nowym blaskiem z naszymi pokrowcami od Seat-Styler! Dzięki zastosowanemu wzoru OEM, który pozwala na przyleganie do oryginalnych foteli, jak druga skóra. Nie musisz się więc martwić o poślizgnięciu!

Skorzystaj z okazji i zrób swój VW Caddisa naprawdę wyjątkowym! W tym celu możesz wybierać jeden z naszych podstawowych wzorów lub zaprojektować własne pokrowce za pomocą  naszego konfiguratora!

Doskonała ochrona oryginalnych foteli!

Pokrowce na siedzenia od Seat-Styler nie tylko nadają wnętrzu VW Caddy nowy wygląd, ale również zapewniają maksymalną ochronę Twoich oryginalnych foteli! Inne zalety, z które otrzymasz z naszymi pokrowcami:

  • wysokiej jakości materiały premium
  • kompetentne porady dla klientów
  • Przystępne ceny
  • porodukt szyty na miarę
  • kreowanie własnych pokrowców
1741_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1-1024x686

Zamów teraz swoje pokrowce dla VW Caddy!

Jesteś jeszcze niezdecydowany? Wybierz jeden z naszych ponadczasowych podstawowych wzorów.

Masz już idealny wzór w głowie?  Stwórz teraz swój własny projekt za pomocą naszego konfiguratora!

Galeria

W naszej galerii znajdziesz wiele zdjęć klientów, na których zobaczysz już wyposażone pojazdy. Pozwól się zainspirować i skonstruuj VW Caddy według indywidualnych pomysłów!

Nasze wzory

Wybierz z naszych klasycznych podstawowych wzorów swój ulubiony lub stwórz własne indywidualne pokrowce na fotele za pomocą naszego konfiguratora, według własnych pomysłów.

Wzory podstawowe

Nie tylko wygląd naszych podstawowych wzorów jest niepowtarzalny, ale także jakość. Korzystamy tylko z najwyższej jakości imitacji skóry. Ponieważ pokrowce charakteryzują się ekskluzywnością i elegancją, są one nazwane na cześć znanych miast.

Cena: od 299€.

Paris

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: czarny

Tokio

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: biały

Dubai

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

Moskau

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Monaco

Zewnątrz: beżowy
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

München

Zewnątrz: szary
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Berlin

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Montreal

Zewnątrz: biały
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Spodobał Ci się szczególny wzór? Zamów teraz pokrowce do swojego wyboru!

Konfigurator

Nie ma dla Ciebie odpowiedniego podstawowego wzoru? Wystarczy wykorzystać nasz konfigurator i zaprojektować indywidualne pokrowce. Możesz wybierać spośród różnych materiałów, kolorów i dodatków. Niech Twój VW Caddy zaprezentuje nowy wygląd, z unikatowymi fotelami!

Opcje kofiguratora:

Materiał

U nasi dostaniesz tylko najlepszą jakość w najlepszej cenie. Do wyboru są następujące materiały: skóra sztuczna, imitacja zamszu, skóra naturalna lub luksusowa eko-skóra. Nasz producent  ZACASIi korzysta wyłącznie z wysokiej jakości materiałów do produkcji pokrowców.

Wybierz preferowany materiał!

Materiał-1-pol-1024x800

Eko-skóra

Zawsze ponownie wybrierany nasz klasyk ze sztucznej skóry przez zadowolonych klientów. Jest bardzo łatwy w utrzymaniu i łatwy do czyszczenia. Ponadto, światło słoneczne, wilgoć i brud nie są stanowią problemu dla tego materiału.

Cena: od 299€

Materiał-2-pol-1024x744

Imitacja zamszu

Imitacja zamszu jest dostępna w połączeniu z pokrowcami z eko-skóry lub prawdziwej skóry. Ma gładką i delikatną powierzchnię i powoduje przyjemne doświadczenie od siedzenia.


Eko-skóra: 569€

Prawdziwa skóra: 699€

Materiał-3-pol-1024x728

Skóra naturalna

Pokrowce wykonane z prawdziwej skóry uczynią Twój samochód narawdę niepowtarzalnym. Materiał zapewnia ekskluzywny wygląd, którym będziesz zadowodoly. Poza tym jest bardzo łatwy w utrzymaniu i łatwy do czyszczenia. Również jest bardzo odporny na wiele różnych wpływów.

Cena: od 799€

material4-polski

Luksusowa eko-skóra

W 15 wspaniałych kolorach jest dostępny nasz nowy materiał. Zachowuje swój wygląd i ma szczególnie wysoką trwałość. Jest również bardzo łatwy do czyszczenia i łatwy w utrzymaniu. To sprawia że samochód świeci nowym blaskiem.


Cena: od 499€

Szew

Wybierz kolor nici indywidualnie, dla wysokiej jakości wykorzystujemy podwójne szwy – bez dodatkowych opłat. W naszej palecie kolorów oferujemy 16 kolorów do wyboru.

Dodatki

25_autositze_beziehen_Audi_A3

Perforacja

Perforacja pozwala na łatwy, płynny przepływ powietrza przez twoje fotele samochodowe, nadaje się też do podgrzewaczy foteli. Dostępne dla siedzeń z imitacji zamszu.

Cena: 29€

piping

Piping

Piping  generuje unikalne linie, utworzone pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną stroną koloru materiału. Dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

Cena: 49€.

Zacasi-logo

Logo

Można zamówić za darmo nasze szlachetne logo “ZACASI” lub “Seat-Styler”. Również jest możliwość zrobić zamówienie bez logo lub za niewielką opłatę własne logo.

kopfstützen

Zagłówki samochodowe

Masz możliwość ukształtować swoje zagłówki samochodowe w dwóch kolorach, wybranych samodzielnie. Zagłówki są wykonane dokładnie w najdrobniejszych szczegółach.

Cena: od 29€.

Royal Step

Specjalne wersje Royal Step dają Twojemu fetelowi bardzo ekskluzywny blask. Można wybierać pomiędzy różnymi wersjami.

Cena: 49€.

Royal Step
Single Stitch

1731_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1

Royal Step Double Stitch

1084_fundas_ford_focus_1

Royal Step
Curved

1999_autoschonbezuege_VW_Golf

Royal Step Elegance

977_ledersitze_BMW_3er_e91

Tri-Colour

1331_car_seat_covers_Mercedes_C-Klasse-1

Unikalny symetryczny gradient nadaje twojemu samochodowi zupełnie nowy blask. Materiał części środkowej jest rozszerzony na oparcie siedzenia i też poduszki siedzenia.

Cena: 29€.

Dowiedz się więcej o naszych materiałach, kolorach i innych dodatkach!

Już wiesz dokładnie jak twoje pokrowce powinne wyglądać? Skonfiguruj swój własny projekt!

O nas

Nasze ekskluzywne pokrowce dla VW Caddy

U nas nie znajdziesz konwencjonalnych pokrowców, ale tylko wysokiej jakości wykonane na zamówienie i szyte na miarę z wysokiej jakości materiałów. Dlatego nasze pokrowce  samochodowe nie są porównywalnymi z innymi, uniwersalnymi pokrowcami na siedzenia.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego producenta ZACASi, nasze szyte na miarę pokrowce nie tylko zapewniają elegancję i ekskluzywność, ale także najwyższą jakość i ogromną ochronę. Zrób VW Caddy unikatowym!

Pokrowce na siedzenie od Seat-Styler dla VW Caddy dopasowane do oryginalnych siedzeń, jak druga skóra, dzięki zastosowaniu wzoru OEM.

Zrób swój VW Caddy niepowtarzalnym! Wybierz jeden z naszych popularnych podstawowych wzorów lub stworzyć własne pokrowce, zgodnie z własnymi pomysłami, za pomocą naszego konfiguratora.

Co jest wyjątkowego w naszych pokrowcach VW Caddy?

Odpowiedź jest prosta – WSZYSTKO! Zaczynając od materiału bardzo wysokiej jakości, przetwarzania, do szczegółowej metory produkowania i indywidualnego wzoru!

Nasz projekt OEM zapewnia, że pokrowce są wytwarzane w najdrobniejszych szczegółach, a więc pasują jak druga skóra. Ponadto, unikalny wygląd skóry nadaje samochódowi ekskluzywny wygląd! Zrób swój samochód wyjątkowy!

Nasze pokrowce wykonane z prawdziwej skóry i sztucznej skóry wykonane są z materiałów oddychających szczególnie, tak że powietrze może łatwo przejść bez zatrzymania się między fotelem a pokrowcem. Ponadto, są one bardziej łatwe do czyszczenia i odporniejsze na zabrudzenia niż konwencjonalne pokrowce samochodowe.

Nasze pokrowce są również bardzo odporne na ciepło i zimno. Idealne do samochodu z podgrzewaniem siedzeń.

Z pokrowcami od Seat-Styler dokonasz najlepszego wyboru dla swojego VW Caddy!

Gwarancja najlepszej ceny i zadowolenie klientów

W Seat-Styler dostaniesz na miarę pokrowce samochodowe z pokładów OEM o bardzo wysokiej jakości również w bardzo dobrej cenie. Bo jakość nie musi być droga! Dostaniesz odrazu kompletny pokrowiec samochodowy od 299€.

Jeśli okaże się że produkt o porównywalnej jakości od innego dostawcy, pasujący dokładnie do Twojego modelu samochodu, jest w niższej cenie, zmienimy cenę dla Ciebie. Dlatego prosimy o kontakt, Seat-Styler gwarantuje najniższe ceny!

65_autositze_beziehen_Audi_A3

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęcia.

100% zadowolonych klientów.

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęcia.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania, prośby lub sugestie, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili! Zawsze Ci pomożemy i doradzimy, gdzie tylko możemy! Czy na miejscu, w 10553 Berlin lub za pomocą formularza kontaktowego.

Możemy również doradzić, telefonicznie lub przez e-mail:

: +49 (0) 30 45098396
: [email protected]