Upiększanie wnętrza VW Eos!

VW Eos jest na naszych drogach od 2006 roku i przekonuje swoim eleganckim wyglądem. Po wielu latach na ulicach siedzenia VW Eos mają pewne ślady użytkowania.

Zwłaszcza w kabriolecie, jest to szczególnie nieprzyjemne. Ale z naszymi pokrowcami dla VW Eos możesz rozwiązać ten problem!

Uaktualnij swój VW Eos za pomocą pokrowców na fotele od Seat-Styler!

1842_autositzbezuege_VW_Eos-1

Wzbogać wnętrze swojego VW Eos naszymi wytymi na miarę pokrowcami. Ma idealne dopasowanie do oryginalnych foteli VW Eos. Jednak nie tylko wygląd będzie ulepszony, ale również wyjątkowa ochrona siedzeń!

Skorzystaj z okazji i pozwól, aby VW Eos świecił nowym blaskiem. Wybierz swój ulubiony podstawowy wzór lub stwórz własne pokrowce samochodowe za pomocą naszego konfiguratora!

Chroń swoje oryginalne fotele VW Eos!

Dzięki pokrowcom od Seat-Styler dla VW Eos dostaniesz nie tylko piękny wygląd, ale także maksymalną ochronę! Dalsze zalety, wyłącznie dla Ciebie:

  • wysokiej jakości materiały premium
  • kompetentne porady dla klientów
  • przystępne ceny
  • porodukt szyty na miarę
  • kreowanie własnych pokrowców
1741_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1-1024x686

Zamów teraz swoje pokrowce dla VW Eos!

Jesteś jeszcze niezdecydowany? Wybierz jeden z naszych ponadczasowych podstawowych wzorów.

Masz już idealny wzór w głowie?  Stwórz teraz swój własny projekt za pomocą naszego konfiguratora!

Galeria

Zapoznaj się z naszą galerią i zobacz tysiące zdjęć już wyposażonych pojazdów klientów! Możesz też znaleźć zdjęcia VW Eos w naszej galerii.

Nasze wzory

Wybierz z naszych klasycznych podstawowych wzorów swój ulubiony lub stwórz własne indywidualne pokrowce na fotele za pomocą naszego konfiguratora, według własnych pomysłów.

Wzory podstawowe

Nasze ponadczasowe podstawowe wzory wykonane są z wysokiej jakości skóry, która jest szczególnie wytrzymała. Nawet po kilku latach materiał zachowuje oryginalny wygląd skóry.

Cena: od 299€.

Paris

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: czarny

Tokio

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: biały

Dubai

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

Moskau

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Monaco

Zewnątrz: beżowy
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

München

Zewnątrz: szary
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Berlin

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Montreal

Zewnątrz: biały
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Spodobał Ci się szczególny wzór? Zamów teraz pokrowce do swojego wyboru!

Konfigurator

Dzięki naszemu konfiguratorowi możesz tworzyć własne pokrowce na fotele. Dostępne są różne kolory, materiały i dodatki. Stwórz własny projekt i spraw, aby VW Eos był niepowtarzalnym!

Opcje kofiguratora:

Materiał

U nas uzyskasz najlepszą jakość w najlepszej cenie pod każdym względem. Także z naszymi materiałami. Możesz wybrać między skórą sztuczną, imitacją zamszu, skórą naturalną lub luksusową eko-skórą,  Zaprojektuj swoje pokrowce zgodnie z indywidualnymi życzeniami. Pokrowce na fotele samochodowe produkowane są przez naszego producenta ZACASi.

Wybierz preferowany materiał!

Materiał-1-pol-1024x800

Eko-skóra

Zawsze ponownie wybrierany nasz klasyk ze sztucznej skóry przez zadowolonych klientów. Jest bardzo łatwy w utrzymaniu i łatwy do czyszczenia. Ponadto, światło słoneczne, wilgoć i brud nie są stanowią problemu dla tego materiału.

Cena: od 299€

Materiał-2-pol-1024x744

Imitacja zamszu

Imitacja zamszu jest dostępna w połączeniu z pokrowcami z eko-skóry lub prawdziwej skóry. Ma gładką i delikatną powierzchnię i powoduje przyjemne doświadczenie od siedzenia.


Eko-skóra: 569€

Prawdziwa skóra: 699€

Materiał-3-pol-1024x728

Skóra naturalna

Pokrowce wykonane z prawdziwej skóry uczynią Twój samochód narawdę niepowtarzalnym. Materiał zapewnia ekskluzywny wygląd, którym będziesz zadowodoly. Poza tym jest bardzo łatwy w utrzymaniu i łatwy do czyszczenia. Również jest bardzo odporny na wiele różnych wpływów.

Cena: od 799€

material4-polski

Luksusowa eko-skóra

W 15 wspaniałych kolorach jest dostępny nasz nowy materiał. Zachowuje swój wygląd i ma szczególnie wysoką trwałość. Jest również bardzo łatwy do czyszczenia i łatwy w utrzymaniu. To sprawia że samochód świeci nowym blaskiem.


Cena: od 499€

Szew

Wybierz kolor nici indywidualnie, dla wysokiej jakości wykorzystujemy podwójne szwy – bez dodatkowych opłat. W naszej palecie kolorów oferujemy 16 kolorów do wyboru.

Dodatki

25_autositze_beziehen_Audi_A3

Perforacja

Perforacja pozwala na łatwy, płynny przepływ powietrza przez twoje fotele samochodowe, nadaje się też do podgrzewaczy foteli. Dostępne dla siedzeń z imitacji zamszu.

Cena: 29€

piping

Piping

Piping  generuje unikalne linie, utworzone pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną stroną koloru materiału. Dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

Cena: 49€.

Zacasi-logo

Logo

Można zamówić za darmo nasze szlachetne logo “ZACASI” lub “Seat-Styler”. Również jest możliwość zrobić zamówienie bez logo lub za niewielką opłatę własne logo.

kopfstützen

Zagłówki samochodowe

Masz możliwość ukształtować swoje zagłówki samochodowe w dwóch kolorach, wybranych samodzielnie. Zagłówki są wykonane dokładnie w najdrobniejszych szczegółach.

Cena: od 29€.

Royal Step

Specjalne wersje Royal Step dają Twojemu fetelowi bardzo ekskluzywny blask. Można wybierać pomiędzy różnymi wersjami.

Cena: 49€.

Royal Step
Single Stitch

1731_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1

Royal Step Double Stitch

1084_fundas_ford_focus_1

Royal Step
Curved

1999_autoschonbezuege_VW_Golf

Royal Step Elegance

977_ledersitze_BMW_3er_e91

Tri-Colour

1331_car_seat_covers_Mercedes_C-Klasse-1

Unikalny symetryczny gradient nadaje twojemu samochodowi zupełnie nowy blask. Materiał części środkowej jest rozszerzony na oparcie siedzenia i też poduszki siedzenia.

Cena: 29€.

Dowiedz się więcej o naszych materiałach, kolorach i innych dodatkach!

Już wiesz dokładnie jak twoje pokrowce powinne wyglądać? Skonfiguruj swój własny projekt!

O nas

Nasze ekskluzywne pokrowce dla VW Eos

Nasze pokrowce są zupełnie inne niż konwencjonalne pokrowce. Otrzymasz tylko produkt szyty na miarę. Jest to możliwe dzięki długotrwałej współpracy z naszym producentem ZACASi.

Gwarantujemy, że będziesz pod wrażeniem od wyniku. Pozwól nam Cię przekonać!

Wykorzystując wyjątkowy wzór OEM, nasze pokrowce na fotele mają doskonałe dopasowanie, eliminując amortyzację powietrza lub poślizgnięcie się na pokrowcach. Pokrowce samochodowe dla VW Eos pasują jak druga skóra do oryginalnych foteli.

Wykorzystaj okazję i spraw, aby Twój VW Eos był wyjątkowy, wybierając jeden z naszych podstawowych wzorów lub zupełnie indywidualny projekt, który możesz tworzyć za pomocą konfiguratora.

Co jest wyjątkowego w naszych pokrowcach VW Eos?

Odpowiedź jest prosta – WSZYSTKO! Zaczynając od materiału bardzo wysokiej jakości, przetwarzania, do szczegółowej metory produkowania i indywidualnego wzoru!

Nasz projekt OEM zapewnia, że pokrowce są wytwarzane w najdrobniejszych szczegółach, a więc pasują jak druga skóra. Ponadto, unikalny wygląd skóry nadaje samochódowi ekskluzywny wygląd! Zrób swój samochód wyjątkowy!

Nasze pokrowce wykonane z prawdziwej skóry i sztucznej skóry wykonane są z materiałów oddychających szczególnie, tak że powietrze może łatwo przejść bez zatrzymania się między fotelem a pokrowcem. Ponadto, są one bardziej łatwe do czyszczenia i odporniejsze na zabrudzenia niż konwencjonalne pokrowce samochodowe.

Nasze pokrowce są również bardzo odporne na ciepło i zimno. Idealne do samochodu z podgrzewaniem siedzeń.

Z pokrowcami od Seat-Styler dokonasz najlepszego wyboru dla swojego VW Eos!

Gwarancja najlepszej ceny i zadowolenie klientów

W Seat-Styler dostaniesz na miarę pokrowce samochodowe z pokładów OEM o bardzo wysokiej jakości również w bardzo dobrej cenie. Bo jakość nie musi być droga! Dostaniesz odrazu kompletny pokrowiec samochodowy od 299€.

Jeśli okaże się że produkt o porównywalnej jakości od innego dostawcy, pasujący dokładnie do Twojego modelu samochodu, jest w niższej cenie, zmienimy cenę dla Ciebie. Dlatego prosimy o kontakt, Seat-Styler gwarantuje najniższe ceny!

65_autositze_beziehen_Audi_A3

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęcia.

100% zadowolonych klientów.

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęcia.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania, prośby lub sugestie, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili! Zawsze Ci pomożemy i doradzimy, gdzie tylko możemy! Czy na miejscu, w 10553 Berlin lub za pomocą formularza kontaktowego.

Możemy również doradzić, telefonicznie lub przez e-mail:

: +49 (0) 30 45098396
: [email protected]