Volkswagen_logo_ori

Wykonane na miarę pokrowce dla modeli VW Golf

Nasze aktualnie dostępne modele VW Golf

Volkswagen Golf 1 – ponadczasowy klasyk!

VW Golf 1 Cabrio, pierwszy z jego serii, jest kompaktowy i nowoczesny. Został on wyprodukowany w 1974 przez niemieckiego producenta samochodów Volkswagen i sprzedawany pod nazwą Golf.

Samochód jest stary, a a najlepsze czasy siedzeń samochodu są już za nimi. Ale mamy doskonałe rozwiązanie, aby VW Golf 1 ponownie przekonał Cię o sprawdzonym uroku.

Najlepsze rozwiązanie: wysokiej jakości pokrowce na fotele VW Golf Cabrio!

1890_autositzbezuege_VW_Golf-1

Możesz zrobić swój VW Golf 1 unikalnym pojazdem, który świeci nowym blaskiem. Nasze wysokiej jakości wykonane na miarę pokrowce dla VW Golf 1 są idealnym dodatkiem do  Twojego VW Golf.

Możesz wybierać jeden z ośmiu podstawowych wzorów VW Golf 1 lub zaprojektować indywidualne pokrowce samochodowe za pomocą naszego konfiguratora.

Zabocz naszą galerię VW Golf 1!

1898_autositzbezuege_VW_Golf-1
264_autositze-neu-_Audi_A4

Nowy projekt wnętrza dla VW Golf 3 Cabrio

Volkswagen Golf 3 jest następcą Volkswagena Golf 2. Został on wyprodukowany w latach dziewięćdziesiątych, od tamtej pory nastąpił liczne udoskonalenia. VW Golf 3 znany jest swoją niezawodnością i trwałością.

Ale po ponad 20 latach na ulicach ślady zużycia wnętrza są zauważalne, co niszczy wygląd.

Czy jest jakiś sposób na pozostawienie oryginalnych foteli i otrzymać nowe wnętrze?

Rewaloryzuj wnętrze za pomocą pokrowców samochodowych Seat-Styler dla VW Golf!

Pokrowce na fotele od Seat-Styler dla VW Golf 3 są dopasowane do indywidualnych potrzeb i wykonane na miarę, podobnie jak druga skóra. Ponadto nasze pokrowce zachwycają swoim wyglądem i trwałością. Dodatkowo, pokrowce chronią wnętrze VW Golf..

Zastosowanie wzoru OEM sprawia, że nasze pokrowce są niepowtarzalne. Nie ma problemów z poślizgiem się na siedzeniach lub powstaniem irytujących poduszek powietrznych.

1905_autositze_beziehen_VW_Golf-1

Zobacz naszą galerię VW Golf 3!

1902_autositzbezuege_VW_Golf
PENTACON DIGITAL CAMERA

Wysokiej jakości nowoczesne pokrowce dla VW Golf 4

VW Golf 4 zastąpił poprzedni VW Golf 3 w 1997 roku. Pojazd należy do klasy kompaktowej i przekonuje prostą, nowoczesną konstrukcją. Również w VW Golf 4 niemiecki producent kładł duży nacisk na jakość, dlatego 12-letnia gwarancja na korozję.

Jednakże, nie tylko korozja zewnątrz po wielu latach jest oznaką zużycia, ale po tak długim czasie cierpi także wnętrze.

Ekskluzywne pokrowce na fotele dla VW Golf 4 sa rozwiązaniem!

1924_autositze-neu-_VW_Golf

Możesz krótkim czasie sprawić, aby wnętrze świeciło nowym blaskiem. Z pokrowcami Seat-Styler dla VW Golf 4 możesz ulepszyć wnętrze. Z nami dostajesz wyłącznie dopasowane na miarę pokrowce na fotele samochodowe, wykonane z materiałów najwyższej jakości.

Dzięki zastosowaniu wzoru OEM, nasze pokrowce dopasowane są do oryginalnych foteli VW Golf, jak druga skóra, bez poślizgnięć lub poduszek powietrznych. Skorzystaj z okazji i zamów nasze ekskluzywne pokrowce!

Zobacz nasze zdjęcia klientów VW Golf 4!

1936_autositz_bezuege-_VW_Golf-2
1944_autositze-neu-_VW_Golf-1

Nowoczesne pokrowce na fotele dla VW Golf 5!

Golf 5 jest również imponujący ze względu na eleganckość, a zarazem kompaktowy kształt. Klasa kompaktowa została po raz pierwszy sprzedana w 2003 roku, a tym samym zastąpiła swój poprzednik, Golf 4.

Wygodne i piękne wnętrze VW Golf 5 w międzyczasie stało się nieco stare.

Chcesz wrócić stary urok samochodu?

Pokrowce na fotele od Seat-Styler dla Golf 5 ponownie dodadzą wartości Twojemu pojazdu!

Wnętrze VW Golf 5 znów będzie świecić nowym blaskiem dzięki naszym pokrowcom. Pokrowce dopasowane są jak druga skóra do oryginalnych foteli, bez poślizgnięcia lub amortyzowania powietrza.

Jest to możliwe dzięki unikalnemu projektowi OEM, którego używa nasz producent ZACASi. Nawet oryginalny prowadnik szwu jest zachowany, dzięki czemu nowe wnętrze pasuje idealnie do reszty pojazdu.

1981_autoschonbezuege_VW_Golf-1

Nasza galeria VW Golf 5 oferuje Ci dużo inspiracji

452_autositzbezuege_Audi_A6-1
226_autositz_bezuege-_Audi_A4

Wysokiej jakości wykonane na miarę pokrowce dla modeli VW Golf 6!

Klasa kompaktowa VW Golf 6 została uruchomiona w 2008 roku i jest uważana za poprawioną wersję jej poprzednika VW Golf 5. Kształt VW Golf 6 jest bardziej zaokrąglony niż jego poprzednik, co sprawia, że pojazd wygląda jeszcze bardziej elegancko.

Ale z czasem wkradają się małe wady piękna. W szczególności wnętrze VW Golf 6 charakteryzuje się śladami użytkowania? Chcesz to zmienić?

Wtedy nasze pokrowce dla VW Golf 6 to odpowiednie akcesoria dla Ciebie!

Nasze pokrowce Seat-Styler są specjalnie wyprodukowane dla Twojego VW Golf 6. W tym celu zostanie użyty unikatowy projekt OEM. W rezultacie nasze pokrowce samochodowe są dopasowane do oryginalnych foteli, jak druga skóra. Zatem poślizgnięcie lub amortyzacja powietrzna jest przeszłością.

Dzięki wykonanym na miarę pokrowcom dla VW Golf 6, Twój pojazd emituje nowy blask bez konieczności spędzania dużo czasu.

Zobacz naszą galerię VW Golf 6!

1997_ledersitze_VW_Golf-1-220x170
1985_autositze_beziehen_VW_Golf-1-220x170

Nowy projekt dla większej wyjątkowości!

Golf 7 został wprowadzony od obritu w 2012 r. W 2013 r. Został wyróżniony „Samochodem Roku“ i otrzymał „Złote Koło Sterowe“. Kompaktowy samochód przekonuje swoją szlachetnością, ale wciąż sportową konstrukcją.

Najbardziej popularny pojazd wymaga jednak uaktualnienia. Chcesz mieć nowy wygląd swojego pojazdu lub zamierzasz ukryć stare zużycie?

Pokrowce Seat-Styler dla VW Golf 7 zrobią Twój pojazd wyjątkowym!

Z naszymi pokrowcami możesz w bardzo krótkim czasie rewaloryzować wnętrze VW Golf 7. U nas dostaniesz wykonane na miarę specjalnie dla Twojego samochodu pokrowce, dzięki czemu oni doskonale pasują do pozostałych części VW Golf 7.

Ale nasze pokrowce mogą więcej. Dzięki zastosowaniu unikalnego wzoru OEM, nasze pokrowce dopasowane jak druga skóra do oryginalnych foteli, poślizgnięcie lub amortyzacja powietrzna jest teraz w przeszłości!

Niestety w nasze galerii nie ma jeszcze żadnych zdjęć klientów VW Golf 7

Bądź pierwszy i wyślij nam zdjęcia już w pełni wyposażonego VW Golf 7 i dostaj świetne dodatki!

BE-the-first-neu

Zamów teraz swoje pokrowce VW Golf!

Jesteś jeszcze niezdecydowany? Wybierz jeden z naszych ponadczasowych podstawowych wzorów.

Masz już idealny wzór w głowie? Stwórz teraz własny projekt za pomocą naszego konfiguratora!

Galeria

W naszej galerii są tysiące zdjęć klientów, już wyposażonych pojazdów. Zainspiruj się i wybierz odpowiedni projekt dla swojego VW Golf.

Nasze wzory

Oferujemy nasze pokrowce w 2 wariantach: podstawowym i indywidualnym. Wybierz z naszych znanych i klasycznych podstawowych wzorów lub stworzyć własny projekt!

Podstawowe wzory

Nasze podstawowe wzory to 8 różnych, popularnych, ponadczasowych projektów, nazwanych na cześc słynnych miast na całym świecie. Są wykonane z wysokiej jakości skóry, która jest nie tylko wytrzymała, ale również na długo zachowuje swój oryginalny skórzany wygląd. Te modele mają wydrukowane eleganckie logo Zacasi i kosztują tylko 299 €.

Paris

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: czarny

Tokio

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: biały

Dubai

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

Moskau

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Monaco

Zewnątrz: beżowy
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

München

Zewnątrz: szary
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Berlin

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Montreal

Zewnątrz: biały
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Spodobał Ci się szczególny wzór? Zamów teraz pokrowce według swojego wyboru!

Konfigurator

Nie znalazłeś pożądanego projektu posród naszych podstawowych wzorów lub chcesz coś całkowicie indywidualnego, według Twoich pomysłów? Z Seat-Styler możesz zostać sam projektantem za pomocą naszego konfiguratora! Oferujemy różne materiały, kolory i wzory, dzięki czemu można zaprojektować fotele według Twoich potrzeb. Zrów swój samochód niepowtarzalnym!

Opcje Konfiguratora:

Materiał

Możesz wybierać pomiędzy eko-skórą, imitacją zamszu, skórą naturalną i naszym nowym materiałem, luksusową eko-skórą. Nasz producent ZACASi korzysta tylko z wysokiej jakości materiałów i otrzymasz to w najlepszej cenie.

Materiał-1-pol-1024x800

Eko-skóra

Pomimo niskiej ceny, nasz klasyczny produkt oferuje najwyższą jakość. Skóra sztuczna jest szczególnie odporna na ciepło, a także inne wpływy środowiska.

Cena: od 299€

Materiał-2-pol-1024x744

Imitacja zamszu

W połączeniu z sztuczną skórą i oryginalnymi pokrowcami ze skóry, miękki i gładki zamsz jest popularnym materiałem dla naszych klientów.

Eko-skóra: 569€

Prawdziwa skóra: 699€

Materiał-3-pol-1024x728

Skóra naturalna

Pokrowce z skóry naturalnej są łatwe do czyszczenia, trwałe i bardzo odporne na działanie różnych szkodliwych efektów. Brud, kurz, wilgoć nie są już problemem.

Cena: od 799€

material4-polski

Luksusowa eko-skóra

Szczególnie wytrzymały materiał chroni fotele przed zużyciem i różnymi szkodliwymi czynnikami. Wybierz żądany kolor z 15 kolorów.

Cena: od 499€

Szew

Wybierz kolor nici indywidualnie, dla wysokiej jakości wykorzystujemy podwójne szwy – bez dodatkowych opłat. W naszej palecie kolorów oferujemy 16 kolorów do wyboru.

Dodatki

25_autositze_beziehen_Audi_A3

Perforacja

Perforacja pozwala na łatwy, płynny przepływ powietrza przez twoje fotele samochodowe, nadaje się też do podgrzewaczy foteli. Dostępne dla siedzeń z imitacji zamszu.

Cena: 29€

piping

Piping

Piping  generuje unikalne linie, utworzone pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną stroną koloru materiału. Dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

Cena: 49€

Zacasi-logo

Logo

Można zamówić za darmo nasze szlachetne logo “ZACASI” lub “Seat-Styler”. Również jest możliwość zrobić zamówienie bez logo lub za niewielką opłatę własne logo

kopfstützen

Zagłówki samochodowe

Masz możliwość ukształtować swoje zagłówki samochodowe w dwóch kolorach, wybranych samodzielnie. Zagłówki są wykonane dokładnie w najdrobniejszych szczegółach.

Cena: od 29€.

Royal Step

Specjalne wersje Royal Step dają Twojemu fetelowi bardzo ekskluzywny blask. Można wybierać pomiędzy różnymi wersjami.

Cena: 49€.

Royal Step
Single Stitch

1731_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1

Royal Step Double Stitch

1084_fundas_Ford_Focus_1-1024x683

Royal Step
Curved

1999_autoschonbezuege_VW_Golf

Royal Step Elegance

977_ledersitze_BMW_3er_e91

Tri-Colour

Unikalny symetryczny gradient nadaje twojemu samochodowi zupełnie nowy blask. Materiał części środkowej jest rozszerzony na oparcie siedzenia i też poduszki siedzenia.

Cena: 29€.

Dowiedz się więcej o naszych materiałach, kolorach i innych dodatkach!

Już wiesz dokładnie jak twoje pokrowce powinne wyglądać? Skonfiguruj swój własny projekt!

O nas

Nasze pokrowce dla Twojego VW Golf

Pokrowce na fotele samochodowe ZACASi odznaczają się perfekcyjnym dopasowaniem. Pokrowce na siedzenia są dopasowane do oryginalnych foteli VW Golf do najdrobniejszych szczegółów. Firma ZACASi korzysta również z wysokiej jakości imitacji skóry, która jest szczególnie wytrzymała.

U nas dostaniesz pokrowce na na fotele dla VW Golf, które różnią się od konwencjonalnych pokrowców bardzo wysoką jakością. Imitacja skóry jest bezpośrednio związana z przemysłem samochodowym, dlatego najlepiej nadaje się.

Royal-Step-Single-Stitch

Niskie ceny

673_sitzbezuege_mass_BMW_3er_e36-201x300

U nas nie dostaniesz zwykłe pokrowce, ale wykonane z wysokiej jakości i wykonane na miarę. Dlatego nasze ceny nie mogą być porównywalne z cenami uniwersalnych pokrowców.

Od wysokiej jakości materiałów, poprzez obróbkę do niepowtarzalnego wzoru, gwarantujemy najlepszą jakość i wszystko za rozsądną cenę.

Bądź niepowtarzalny

Poprzez nasz specjalny wzór OEM, nasze pokrowce są dopasowane bezpośrednio do oryginalnych foteli VW Golfa. Nawet oryginalny prowadnik szwu jest zachowany. Dlatego nasze szyte na miarę pokrowce dla VW Golf pasują jak druga skóra do oryginalnych foteli, bez poślizgu lub amortyzacji poduszki powietrza.

piping

Co jest specjalnego w naszych pokrowcach VW Golf?

Nasze pokrowce na fotele samochodowe są dostosowane wyłącznie do Twojego VW Golfa. Począwszy od materiałów, przez obróbkę aż do idealnego dopasowania. Wszystko w naszych pokrowcach jest wyjatkowe. I jako uzupełnienie oferujemy Ci możliwość stworzenia własnego indywidualnego projektu za pomocą konfiguratora.

Nasz projekt OEM zapewnia, że pokrowce są wytwarzane w najdrobniejszych szczegółach, a więc pasują jak druga skóra. Ponadto, unikalny wygląd skóry nadaje samochódowi ekskluzywny wygląd! Zrób swój samochód wyjątkowy!

Nasze pokrowce wykonane z prawdziwej skóry i sztucznej skóry wykonane są z materiałów oddychających szczególnie, tak że powietrze może łatwo przejść bez zatrzymania się między fotelem a pokrowcem. Ponadto, są one bardziej łatwe do czyszczenia i odporniejsze na zabrudzenia niż konwencjonalne pokrowce samochodowe.

Jeśli posiadasz ogrzewanie siedzeń w swoim VW Golf, nie stanowi to przeszkody dla naszych pokrowców. Ciepło może przepływać przez pokrowce, ponieważ są oni bardzo odporne na ciepło i zimno. Nasze pokrowce są najlepszym wyborem dla Twojego VW Golf.

Gwarancja najlepszej ceny i zadowolenie klientów

W Seat-Styler dostaniesz na miarę pokrowce samochodowe z pokładów OEM o bardzo wysokiej jakości również w bardzo dobrej cenie. Bo jakość nie musi być droga! Dostaniesz odrazu kompletne pokrowce samochodowe w cenie od 299€.

Jeśli okaże się że produkt o porównywalnej jakości od innego dostawcy, pasujący dokładnie do Twojego modelu samochodu, jest w niższej cenie, zmienimy cenę dla Ciebie. Dlatego prosimy o kontakt, Seat-Styler gwarantuje najniższe ceny!

Oprócz naszej gwarancji najlepszej ceny skorzystaj również z naszej 3-letniej gwarancji producenta!

Zamów już teraz swoje pokrowce VW i przekonaj się sam w wyjątkowej jakości od ZACASi.

100% zadowolonych klientów

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęcia.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania, prośby lub sugestie, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili! Zawsze Ci pomożemy i doradzimy, gdzie tylko możemy! Czy na miejscu, w 10553 Berlin lub za pomocą formularza kontaktowego.

Możemy również doradzić, telefonicznie lub przez e-mail:

Tel: +49 (0) 30 45098396
E-Mail: [email protected]