Wysokiej jakości pokrowce dla VW Lupo

VW Lupo był produkowany od 1998 do 2005 i był pierwszym małym samochodem grupy Volkswagen. Od tego czasu 3-drzwiowe samochodwy są popularnymi pojazdami dla początkujących lub są używane jako drugi samochód.

Tylko początkujące czują się w mniejszych pojazdach, takich jak VW Lupo bardziej komfortowo, ponieważ jeździ się łatwiej. Ale także VW Lupo powoli przybywa na przestrzeni lat, co czyni go zauważalnym. W ten sposób coraz bardziej denerwujące plamki znajdują się we wnętrzu, co sprawia, że pojazd jest nieatrakcyjny.

Chcesz wnieść nowy połysk do wnętrza swojego pojazdu?

Nowy projekt z pokrowcamii Seat-Styler dla VW Lupo

Sitzbezüge_BMW_1er_e87-1024x686

Pokrowce na fotele VW Lupo przynoszą nowe życie w samochodzie. W tym celu oferujemy specjalne pokrowce samochodowe, które dopasowane jak druga skóra do oryginalnych foteli.

Jest to możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego producenta ZACASi i konstrukcji OEM, co sprawia, że fotele są idealnie dopasowane. Pozwól VW Lupo świecić w nowym blasku i cieszyć się nowym wyglądem!

Piękno i ochrona!

Z naszymi pokrowcami dostaniesz nie tylko charakterystyczny wygląd, ale również maksymalną ochronę wnętrza Twojego VW Lupo. Inne zalety, z któryme otrzymasz:

  • 3 lata gwarancji producenta
  • perfekcyjne dopasowanie
  • gwarancja najlepszej ceny
  • pokrowce na indywidualne zamówienie
  • i wiele więcej!

Zamów teraz swoje pokrowce dla VW Lupo!

Jesteś jeszcze niezdecydowany? Wybierz jeden z naszych ponadczasowych podstawowych wzorów.

Masz już idealny wzór w głowie?  Stwórz teraz swój własny projekt za pomocą naszego konfiguratora!

Bądź pierwszy

Ponieważ VW Lupo jest nowym w naszym asortymencie, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych zdjęć. Bądź pierwszy i wyślij nam zdjęcia z w pełni wyposażonego VW Lupo i uzyskaj świetne dodatki!

Nasze wzory

Dostępne są warianty „podstawowy“ lub „indywidualny“. Wybierz jeden z naszych podstawowych wzorów lub stwórz własne pokrowce według Twoich pomysłów za pomocą naszego konfiguratora.

Wzory podstawowe

Nasze ponadczasowe podstawowe wzory wykonane są z wysokiej jakości imitacji skóry, która jest szczególnie wytrzymała. Nawet po kilku latach materiał zachowuje oryginalny wygląd skóry.

Cena: od 299€.

Paris

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: czarny

Tokio

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: biały

Dubai

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

Moskau

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Monaco

Zewnątrz: beżowy
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

München

Zewnątrz: szary
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Berlin

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Montreal

Zewnątrz: biały
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Spodobał Ci się szczególny wzór? Zamów teraz pokrowce do swojego wyboru!

Konfigurator

Chcesz bardziej indywidualnego projektu? Dzięki naszemu konfiguratorowi sam możesz stać się projektantem i stworzyć własne pokrowce na fotele dla Twojego VW Lupo, zgodnie z własnymi pomysłami. Możesz wybierać między różnymi materiałami, kolorami i dodatkami, a pojazd stanie się niepowtarzalnym.

Opcje kofiguratora:

Materiał

Nasze pokrowce od Seat-Styler są produkowane przez naszego producenta ZACASi. Stosowane są wyłącznie materiały najwyższej jakości. Masz do wyboru między pokrowcami samochodowymi z eko-skóry, imitacji zamszu, skórą natiralną i luksusową eko-skórą.

Wybierz preferowany materiał!

Materiał-1-pol-1024x800

Eko-skóra

Zawsze ponownie wybrierany nasz klasyk ze sztucznej skóry przez zadowolonych klientów. Jest bardzo łatwy w utrzymaniu i łatwy do czyszczenia. Ponadto, światło słoneczne, wilgoć i brud nie są stanowią problemu dla tego materiału.

Cena: od 299€

Materiał-2-pol-1024x744

Imitacja zamszu

Imitacja zamszu jest dostępna w połączeniu z pokrowcami z eko-skóry lub prawdziwej skóry. Ma gładką i delikatną powierzchnię i powoduje przyjemne doświadczenie od siedzenia.


Eko-skóra: 569€

Prawdziwa skóra: 699€

Materiał-3-pol-1024x728

Skóra naturalna

Pokrowce wykonane z prawdziwej skóry uczynią Twój samochód narawdę niepowtarzalnym. Materiał zapewnia ekskluzywny wygląd, którym będziesz zadowodoly. Poza tym jest bardzo łatwy w utrzymaniu i łatwy do czyszczenia. Również jest bardzo odporny na wiele różnych wpływów.

Cena: od 799€

material4-polski

Luksusowa eko-skóra

W 15 wspaniałych kolorach jest dostępny nasz nowy materiał. Zachowuje swój wygląd i ma szczególnie wysoką trwałość. Jest również bardzo łatwy do czyszczenia i łatwy w utrzymaniu. To sprawia że samochód świeci nowym blaskiem.


Cena: od 499€

Szew

Wybierz kolor nici indywidualnie, dla wysokiej jakości wykorzystujemy podwójne szwy – bez dodatkowych opłat. W naszej palecie kolorów oferujemy 16 kolorów do wyboru.

Dodatki

25_autositze_beziehen_Audi_A3

Perforacja

Perforacja pozwala na łatwy, płynny przepływ powietrza przez twoje fotele samochodowe, nadaje się też do podgrzewaczy foteli. Dostępne dla siedzeń z imitacji zamszu.

Cena: 29€

piping

Piping

Piping  generuje unikalne linie, utworzone pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną stroną koloru materiału. Dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

Cena: 49€.

Zacasi-logo

Logo

Można zamówić za darmo nasze szlachetne logo “ZACASI” lub “Seat-Styler”. Również jest możliwość zrobić zamówienie bez logo lub za niewielką opłatę własne logo.

kopfstützen

Zagłówki samochodowe

Masz możliwość ukształtować swoje zagłówki samochodowe w dwóch kolorach, wybranych samodzielnie. Zagłówki są wykonane dokładnie w najdrobniejszych szczegółach.

Cena: od 29€.

Royal Step

Specjalne wersje Royal Step dają Twojemu fetelowi bardzo ekskluzywny blask. Można wybierać pomiędzy różnymi wersjami.

Cena: 49€.

Royal Step
Single Stitch

1731_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1

Royal Step Double Stitch

1084_fundas_ford_focus_1

Royal Step
Curved

1999_autoschonbezuege_VW_Golf

Royal Step Elegance

977_ledersitze_BMW_3er_e91

Tri-Colour

1331_car_seat_covers_Mercedes_C-Klasse-1

Unikalny symetryczny gradient nadaje twojemu samochodowi zupełnie nowy blask. Materiał części środkowej jest rozszerzony na oparcie siedzenia i też poduszki siedzenia.

Cena: 29€.

Dowiedz się więcej o naszych materiałach, kolorach i innych dodatkach!

Już wiesz dokładnie jak twoje pokrowce powinne wyglądać? Skonfiguruj swój własny projekt!

O nas

Nasze ekskluzywne pokrowce dla VW Lupo

Pokrowce na fotele Volkswagen Lupo od Seat-Styler są indywidualnie dostosowane do modelu. dlatego pasują oni jak druga skóra  do oryginalnych foteli, bez poślizgu lub tworzenia poduszek powietrznych. Ponieważ otrzymasz szyty na miarę produkt na zamówienie, nasze pokrowce nie są porównywalne z konwencjonalnymi pokryciami siedzeń.

Nasz producent ZACASi jest zawsze gotowy do zaspokojenia Twoich potrzeb. Dlatego możesz skorzystać z naszego konfiguratora, aby stworzyć własne pokrowce dla VW Lupo.

4_autositze-neu-_Audi_80_Cabrio
93_sitzbezuege_mass_Audi_A3

Dzięki unikalnemu projektowi OEM możemy zaoferować Ci specjalne szyte na miarę produkty. Z maszyni pokrowcami polepszy się nie tylko wygląd Twojego VW Lupo, ale otrzymasz też maksymalną ochronę.

Zdecyduj się na jeden z naszych podstawowych wzorów lub zaprojektuj własne fotele. Dostępne są różne kolory, materiały i dodatki.

Co jest wyjątkowego w naszych pokrowcach VW Eos?

Odpowiedź jest prosta – WSZYSTKO! Zaczynając od materiału bardzo wysokiej jakości, przetwarzania, do szczegółowej metory produkowania i indywidualnego wzoru!

Nasz projekt OEM zapewnia, że pokrowce są wytwarzane w najdrobniejszych szczegółach, a więc pasują jak druga skóra. Ponadto, unikalny wygląd skóry nadaje samochódowi ekskluzywny wygląd! Zrób swój samochód wyjątkowy!

Nasze pokrowce wykonane z prawdziwej skóry i sztucznej skóry wykonane są z materiałów oddychających szczególnie, tak że powietrze może łatwo przejść bez zatrzymania się między fotelem a pokrowcem. Ponadto, są one bardziej łatwe do czyszczenia i odporniejsze na zabrudzenia niż konwencjonalne pokrowce samochodowe.

Nasze pokrowce są również bardzo odporne na ciepło i zimno. Idealne do samochodu z podgrzewaniem siedzeń.

Z pokrowcami od Seat-Styler dokonasz najlepszego wyboru dla swojego VW Lupo!

Gwarancja najlepszej ceny i zadowolenie klientów

W Seat-Styler dostaniesz na miarę pokrowce samochodowe z pokładów OEM o bardzo wysokiej jakości również w bardzo dobrej cenie. Bo jakość nie musi być droga! Dostaniesz odrazu kompletny pokrowiec samochodowy od 299€.

Jeśli okaże się że produkt o porównywalnej jakości od innego dostawcy, pasujący dokładnie do Twojego modelu samochodu, jest w niższej cenie, zmienimy cenę dla Ciebie. Dlatego prosimy o kontakt, Seat-Styler gwarantuje najniższe ceny!

65_autositze_beziehen_Audi_A3

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęcia.

100% zadowolonych klientów.

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęcia.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania, prośby lub sugestie, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili! Zawsze Ci pomożemy i doradzimy, gdzie tylko możemy! Czy na miejscu, w 10553 Berlin lub za pomocą formularza kontaktowego.

Możemy również doradzić, telefonicznie lub przez e-mail:

: +49 (0) 30 45098396
: [email protected]