Nasze obecnie dostępne modele VW Polo

VW Polo 3 (6N) – początek nowej wygody.

Trzecią generację VW Polo po raz pierwszy uruchomiono w 1994 roku. Kiedy mały samochód pojawił się 23 lata temu, został natychmiast uznany za przykuwającego wzrok i zdobył serca miłośników samochodów. Pojazd był w różnych wersjach, dzięki czemu odpowiedni model był dostępny dla każdego.

Ale 23 lata na ulicach są zauważalne. Siedzenia cierpią. Ale nie musisz się na to godzić! Nasze pokrowce na fotele samochodowe od Seat-Styler są idealnym rozwiązaniem!

Z Seat-Styler będzie cud!

1845_autositze_beziehen_VW_Eos

Ponownie rewaloryzujemy wnętrze VW Polo 3 i robimu twój samochód naprawdę wyjątkowym. Niech twoje marzenia się spełnią, z naszymi szytymi na miarę pokrowcami VW Polo 3.

W tym celu oferujemy możliwość wyboru spośród naszych podstawowych wzorów, które możesz dostosować do indywidualnych potrzeb. Także możesz zaprojektować swoje pokrowce według własnego indywidualnego pomysłu, za pomocą naszego konfiguratora siedzeń. Jednak nie tylko wygląd Twojego VW Polo będzie ulepszony, ale dostaniesz też maksymalną ochronę dla oryginalnych foteli!

Zapoznaj się z zdjęciami klientów VW Polo 3!

W naszej galerii możesz zobaczyć wiele różnych zdjęć klientów już wyposażonuch pojazdów. Pozwól nam Cię przekonać!

2103_sitzbezuege_mass_VW_Polo
2091_car_seat_covers_VW_Polo

Świętuj zmodernizowany VW Polo 4

Model Polo czwartej generacji został wyprodukowany w latach 2001-2009. Przekonuje swoim niewielkim ksztsłem ie i prostym, ale wygodnym wnętrzem. Szczególnie dla początkujących, VW Polo jest idealnym modelem, dlatego musi być bardzo wytrzymały.

Po kilometrowych odcinkach pojawiają się ślady zużycia pojazdu. Możesz wrócić swój VW Polo do życia!

Pokrowce na fotele Seat-Styler wracają 4 stary urok VW Polo!

Przez liczne obciążenia widoczne są coraz więcej oznaki zużycia, które niszczą ogólny obraz VW Polo 4. Z naszymi pokrowcami samochodowymi Twoje wnętrze zaświeci w nowym blasku. Nasze pokrowce przyjegają jak druga skóra do oryginalnych foteli, bez poślizgnięć lub amortyzacji powietrza. Ponadto zapewnia się maksymalną ochronę siedzeń, dzięki czemu możesz zająć się następnymi przejazdami.

Wybierz jeden z naszych podstawowych wzorów lub stwórz własne pokrowce na fotele za pomocą naszego konfiguratora. Zrób swój VW Polo 5 wyjątkowym!

2088_autositzbezuege_VW_Polo

Zapoznaj się z naszą galerią VW Polo 4!

W naszej galerii znajdziesz liczne zdjęcia od klientów, w tym VW Polo 4. Zainspiruj się!

2112_autositzbezuege_VW_Polo
2102_autositzbezuege_VW_Polo
2125_autositze_beziehen_VW_Polo

Wysokiej jakości pokrowce dla  VW Polo 5!

VW Polo 5 przekonuje od ponad dziewięciu lat swoim wygodnym , zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jest on bardzo niezawodny i dlatego bardzo popularny. Ale nawet najbardziej niezawodny pojazd nie jest ubezpieczony przed zużyciem.

Twoje wnętrze ucierpiało? Urok został zagubiony i chcesz, aby Twój VW Polo 5 świecił nowym blaskiem?

Pobudź swój VW Polo 5 znowu do życia!

2133_sitzbezüge_mass_VW_Polo

Nasze pokrowce na fotele od Seat-Styler sa idealnie dopstosowane do VW Polo, dlatego przylegają podobnie jak druga skóra do oryginalnych foteli Volkswagena. Ponadto nie musisz martwić się o irytujące zabrudzenia lub zużycie, ponieważ nasze pokrowce są odporne na wiele szkodliwych czynników.

Dostajesz doskonałe połączenie ochrony i wyglądu. Wystarczy wybrać jeden z naszych podstawowych wzorów lub zaprojektować własne pokrowce za pomocą naszego konfiguratora.

Zobacz naszą galerię VW Polo!

2131_autoschonbezuege_VW_Polo
2130_autositzbezuege_VW_Polo

Zamów teraz swoje pokrowce VW Polo!

Jesteś jeszcze niezdecydowany? Wybierz jeden z naszych ponadczasowych podstawowych wzorów.

Masz już idealny wzór w głowie? Stwórz teraz własny projekt za pomocą naszego konfiguratora!

Galeria

Pozwól się przekonać naszymi zdjęciami klientów. W naszej galerii znajdziesz różne zdjęcia już wyposażonych pojazdów, w tym VW Polo.

Nasze wzory

Wybierz z naszych klasycznych podstawowych wzorów swój ulubiony lub stwórz własne indywidualne pokrowce na siedzenia, według własnych pomysłów, za pomocą naszego konfiguratora siedzeń.

Podstawowe wzory

Nie tylko wygląd naszych podstawowych wzorów jest niepowtarzalny, ale także jakość. Wykorzystujemy tylko wysokiej jakości materiał imitacji skóry. Ponieważ nasze pokrowce cechują się ekskluzywnością i elegancją, są oni nazwani na cześć znanych miast.

Cena: od 299€

Paris

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: czarny

Tokio

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: biały

Dubai

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

Moskau

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Monaco

Zewnątrz: beżowy
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

München

Zewnątrz: szary
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Berlin

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Montreal

Zewnątrz: biały
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Spodobał Ci się szczególny wzór? Zamów teraz pokrowce według swojego wyboru!

Konfigurator

Nie ma dla Ciebie odpowiedniego podstawowego wzoru? Wystarczy spróbować nasz konfigurator i zaprojektować indywidualne pokrowce siedzeń. Możesz wybierać spośród różnych materiałów, kolorów i dodatków. Pozwól swojemu VW Polo świecić nowym blaskiem z naszymi niepowtarzalymi pokrowcami!

Opcje Konfiguratora:

Materiał

Tylko u nas dostaniesz najlepszą jakość w najlepszej cenie. Do wyboru są następujące materiały: skóra sztuczna, imitacja zamszu, skóra prawdziwa lub luksusowa eko-skóra. Nasz producent ZACASi korzysta wyłącznie z wysokiej jakości materiałów do produkcji pokrowców na siedzenia.

Materiał-1-pol-1024x800

Eko-skóra

Pomimo niskiej ceny, nasz klasyczny produkt oferuje najwyższą jakość. Skóra sztuczna jest szczególnie odporna na ciepło, a także inne wpływy środowiska.

Cena: od 299€

Materiał-2-pol-1024x744

Imitacja zamszu

W połączeniu z sztuczną skórą i oryginalnymi pokrowcami ze skóry, miękki i gładki zamsz jest popularnym materiałem dla naszych klientów.

Eko-skóra: 569€

Prawdziwa skóra: 699€

Materiał-3-pol-1024x728

Skóra naturalna

Pokrowce z skóry naturalnej są łatwe do czyszczenia, trwałe i bardzo odporne na działanie różnych szkodliwych efektów. Brud, kurz, wilgoć nie są już problemem.

Cena: od 799€

material4-polski

Luksusowa eko-skóra

Szczególnie wytrzymały materiał chroni fotele przed zużyciem i różnymi szkodliwymi czynnikami. Wybierz żądany kolor z 15 kolorów.

Cena: od 499€

Szew

Wybierz kolor nici indywidualnie, dla wysokiej jakości wykorzystujemy podwójne szwy – bez dodatkowych opłat. W naszej palecie kolorów oferujemy 16 kolorów do wyboru.

Dodatki

25_autositze_beziehen_Audi_A3

Perforacja

Perforacja pozwala na łatwy, płynny przepływ powietrza przez twoje fotele samochodowe, nadaje się też do podgrzewaczy foteli. Dostępne dla siedzeń z imitacji zamszu.

Cena: 29€

piping

Piping

Piping  generuje unikalne linie, utworzone pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną stroną koloru materiału. Dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

Cena: 49€

Zacasi-logo

Logo

Można zamówić za darmo nasze szlachetne logo “ZACASI” lub “Seat-Styler”. Również jest możliwość zrobić zamówienie bez logo lub za niewielką opłatę własne logo

kopfstützen

Zagłówki samochodowe

Masz możliwość ukształtować swoje zagłówki samochodowe w dwóch kolorach, wybranych samodzielnie. Zagłówki są wykonane dokładnie w najdrobniejszych szczegółach.

Cena: od 29€.

Royal Step

Specjalne wersje Royal Step dają Twojemu fetelowi bardzo ekskluzywny blask. Można wybierać pomiędzy różnymi wersjami.

Cena: 49€.

Royal Step
Single Stitch

1731_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1

Royal Step Double Stitch

1084_fundas_Ford_Focus_1-1024x683

Royal Step
Curved

1999_autoschonbezuege_VW_Golf

Royal Step Elegance

977_ledersitze_BMW_3er_e91

Tri-Colour

Unikalny symetryczny gradient nadaje twojemu samochodowi zupełnie nowy blask. Materiał części środkowej jest rozszerzony na oparcie siedzenia i też poduszki siedzenia.

Cena: 29€.

Dowiedz się więcej o naszych materiałach, kolorach i innych dodatkach!

Już wiesz dokładnie jak twoje pokrowce powinne wyglądać? Skonfiguruj swój własny projekt!

O nas

Nasze ekskluzywne pokrowce dla VW Polo

My w Seat-Styler nadajemy dużą uwagę jakości. Dlatego właśnie używamy wysokiej jakości materiały i unikatowy wzór OEM do produkcji szytych na miarę pokrowców dla VW Polo.

W przeciwieństwie do konwencjonalnych pokrowców które zawsze tworzą poduszki powietrzne lub poślizg, u nas dostaniesz na zamówienie szyte na miarę pokrowce, które przylegają jak druga skóra do oryginalnych foteli VW Polo.

2115_autositze_beziehen_VW_Polo
2105_autositze_beziehen_VW_Polo

Z naszymi pokrowcami samochodowymi masz okazję bez dużego wysiłku zrobić, aby Twój VW Polo świecił w nowym blasku. Ponieważ nie tylko oszczędzasz dużo pieniędzy w porównaniu do pełnej przebudowy, ale także dużo czasu. Możesz po prostu zamontować pokrowce u siebie w domu bez wizyty w pracowni samochodowej.

Wybierz jeden z naszych popularnych i ponadczasowych wzorów podstawowych lub stwórz własne pokrowce za pomocą naszego konfiguratora.

Co jest specjalnego w naszych pokrowcach VW Polo?

Nasze pokrowce na fotele samochodowe są dostosowane wyłącznie do Twojego VW Polo. Począwszy od materiałów, przez obróbkę aż do idealnego dopasowania. Wszystko w naszych pokrowcach jest wyjatkowe. I jako uzupełnienie oferujemy Ci możliwość stworzenia własnego indywidualnego projektu za pomocą konfiguratora.

Nasz projekt OEM zapewnia, że pokrowce są wytwarzane w najdrobniejszych szczegółach, a więc pasują jak druga skóra. Ponadto, unikalny wygląd skóry nadaje samochódowi ekskluzywny wygląd! Zrób swój samochód wyjątkowy!

Nasze pokrowce wykonane z prawdziwej skóry i sztucznej skóry wykonane są z materiałów oddychających szczególnie, tak że powietrze może łatwo przejść bez zatrzymania się między fotelem a pokrowcem. Ponadto, są one bardziej łatwe do czyszczenia i odporniejsze na zabrudzenia niż konwencjonalne pokrowce samochodowe.

Jeśli posiadasz ogrzewanie siedzeń w swoim VW Polo, nie stanowi to przeszkody dla naszych pokrowców. Ciepło może przepływać przez pokrowce, ponieważ są oni bardzo odporne na ciepło i zimno. Nasze pokrowce są najlepszym wyborem dla Twojego Volkswagena.

Gwarancja najlepszej ceny i zadowolenie klientów

W Seat-Styler dostaniesz na miarę pokrowce samochodowe z pokładów OEM o bardzo wysokiej jakości również w bardzo dobrej cenie. Bo jakość nie musi być droga! Dostaniesz odrazu kompletne pokrowce samochodowe w cenie od 299€.

Jeśli okaże się że produkt o porównywalnej jakości od innego dostawcy, pasujący dokładnie do Twojego modelu samochodu, jest w niższej cenie, zmienimy cenę dla Ciebie. Dlatego prosimy o kontakt, Seat-Styler gwarantuje najniższe ceny!

Oprócz naszej gwarancji najlepszej ceny skorzystaj również z naszej 3-letniej gwarancji producenta!

Zamów już teraz swoje pokrowce VW i przekonaj się sam w wyjątkowej jakości od ZACASi.

100% zadowolonych klientów

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęcia.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania, prośby lub sugestie, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili! Zawsze Ci pomożemy i doradzimy, gdzie tylko możemy! Czy na miejscu, w 10553 Berlin lub za pomocą formularza kontaktowego.

Możemy również doradzić, telefonicznie lub przez e-mail:

Tel: +49 (0) 30 45098396
E-Mail: [email protected]