Nowy projekt wnętrza VW Tiguan!

VW Tiguan łączy w sobie pojazd rodzinny z pojazdemi terenowym. Sportowy SUV ma elegancki, a jednocześnie sportowy wygląd. Ponadto VW Tiguan zapewnia dużo miejsca, co robi długie wyjazdy znacznie przyjemniejsze.

Ale niestety VW Tiguan nie jest chroniony przed zużyciem, więc wycieczki za miasto lub wycieczki z dziećmi pozostawiają swoje ślady.

Chcesz to zmienić i przywrócić stary urok?

Niech wnętrze VW Tiguan świeci w nowym blasku!

2196_autositz_bezuege-_VW_Tiguan

Dzięki specjalnie dopasowanym szytym na miarę pokrowcom samochodowym od Seat-Styler możesz ożywić wnętrze swojego VW Tiguan.

W tym celu oferujemy wysokiej jakości pokrowce samochodowe, które pasują jak druga skóra do oryginalnych foteli. Wystarczy wybrać odpowiedni projekt z naszych podstawowych wzorów lub zaprojektować indywidualne pokrowce na siedzenie za pomocą naszego konfiguratora. Daj swojemu VW Tiguan zupełnie nowy wygląd.

Doskonałe połączenie optyki i ochrony!

Pokrowce na siedzenia od Seat-Styler nie tylko nadają wnętrzu VW Tiguan nowego wyglądu, ale także zapewniają maksymalną ochronę dla oryginalnych foteli! Inne zalety, które otrzymujesz:

  • wysokiej jakości materiały premium
  • kompetentne porady dla klientów
  • przystępne ceny
  • porodukt szyty na miarę
  • kreowanie własnych pokrowców
2190_seat_covers_VW_Tiguan

Zamów teraz swoje pokrowce dla VW Tiguan!

Jesteś jeszcze niezdecydowany? Wybierz jeden z naszych ponadczasowych podstawowych wzorów.

Masz już idealny wzór w głowie?  Stwórz teraz swój własny projekt za pomocą naszego konfiguratora!

Galeria

Nasza galeria oferuje rzut oka w dziesiątki różnych pojazdów, o różnych kształtach. Pozwól nam przekonać Cię i zdecyduj się na nasze pokrowce samochodowe.

Nasze wzory

Wybierz z naszych klasycznych podstawowych wzorów swój ulubiony lub stwórz własne indywidualne pokrowce na fotele, według własnych pomysłów za pomocą naszego konfiguratora siedzeń.

Wzory podstawowe

Szczególnie mocna i trwała imitacja skóry, z której wykonane są nasze podstawowe wzory, daje Twojemu VW Tiguan więcej. Utrzymuje także swój prawdziwy wygląd skóry przez długi czas.

Cena: od 299€

Paris

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: czarny

Tokio

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: biały

Dubai

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

Moskau

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Monaco

Zewnątrz: beżowy
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

München

Zewnątrz: szary
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Berlin

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Montreal

Zewnątrz: biały
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Spodobał Ci się szczególny wzór? Zamów teraz pokrowce do swojego wyboru!

Konfigurator

Za pomocą naszego konfiguratora możesz tworzyć własne pokrowce na siedzenia. Dostępne są różne kolory, materiały i dodatki. Stwórz własny projekt i spraw, aby Twój VW Tiguan był niepowtarzalnym!

Opcje kofiguratora:

Materiał

U nas dostaniesz najlepszą jakość w najlepszej cenie pod każdym względem. Także z naszymi materiałami. Możesz wybrać między skórą sztuczną, imitacją zamszu, skórą naturalną lub luksusową eko-skórą. Wybierz preferowany materiał i zaprojektuj pokrowce zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Pokrowce na fotele samochodowe produkowane są przez naszego producenta ZACASi.

Materiał-1-pol-1024x800

Eko-skóra

Zawsze ponownie wybrierany nasz klasyk ze sztucznej skóry przez zadowolonych klientów. Jest bardzo łatwy w utrzymaniu i łatwy do czyszczenia. Ponadto, światło słoneczne, wilgoć i brud nie są stanowią problemu dla tego materiału.

Cena: od 299€

Materiał-2-pol-1024x744

Imitacja zamszu

Imitacja zamszu jest dostępna w połączeniu z pokrowcami z eko-skóry lub prawdziwej skóry. Ma gładką i delikatną powierzchnię i powoduje przyjemne doświadczenie od siedzenia.


Eko-skóra: 569€

Prawdziwa skóra: 699€

Materiał-3-pol-1024x728

Skóra naturalna

Pokrowce wykonane z prawdziwej skóry uczynią Twój samochód narawdę niepowtarzalnym. Materiał zapewnia ekskluzywny wygląd, którym będziesz zadowodoly. Poza tym jest bardzo łatwy w utrzymaniu i łatwy do czyszczenia. Również jest bardzo odporny na wiele różnych wpływów.

Cena: od 799€

material4-polski

Luksusowa eko-skóra

W 15 wspaniałych kolorach jest dostępny nasz nowy materiał. Zachowuje swój wygląd i ma szczególnie wysoką trwałość. Jest również bardzo łatwy do czyszczenia i łatwy w utrzymaniu. To sprawia że samochód świeci nowym blaskiem.


Cena: od 499€

Szew

Wybierz kolor nici indywidualnie, dla wysokiej jakości wykorzystujemy podwójne szwy – bez dodatkowych opłat. W naszej palecie kolorów oferujemy 16 kolorów do wyboru.

Dodatki

25_autositze_beziehen_Audi_A3

Perforacja

Perforacja pozwala na łatwy, płynny przepływ powietrza przez twoje fotele samochodowe, nadaje się też do podgrzewaczy foteli. Dostępne dla siedzeń z imitacji zamszu.

Cena: 29€

piping

Piping

Piping  generuje unikalne linie, utworzone pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną stroną koloru materiału. Dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

Cena: 49€.

Zacasi-logo

Logo

Można zamówić za darmo nasze szlachetne logo “ZACASI” lub “Seat-Styler”. Również jest możliwość zrobić zamówienie bez logo lub za niewielką opłatę własne logo.

kopfstützen

Zagłówki samochodowe

Masz możliwość ukształtować swoje zagłówki samochodowe w dwóch kolorach, wybranych samodzielnie. Zagłówki są wykonane dokładnie w najdrobniejszych szczegółach.

Cena: od 29€.

Royal Step

Specjalne wersje Royal Step dają Twojemu fetelowi bardzo ekskluzywny blask. Można wybierać pomiędzy różnymi wersjami.

Cena: 49€.

Royal Step
Single Stitch

1731_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1

Royal Step Double Stitch

1084_fundas_ford_focus_1

Royal Step
Curved

1999_autoschonbezuege_VW_Golf

Royal Step Elegance

977_ledersitze_BMW_3er_e91

Tri-Colour

1331_car_seat_covers_Mercedes_C-Klasse-1

Unikalny symetryczny gradient nadaje twojemu samochodowi zupełnie nowy blask. Materiał części środkowej jest rozszerzony na oparcie siedzenia i też poduszki siedzenia.

Cena: 29€.

Dowiedz się więcej o naszych materiałach, kolorach i innych dodatkach!

Już wiesz dokładnie jak twoje pokrowce powinne wyglądać? Skonfiguruj swój własny projekt!

O nas

Nasze ekskluzywne pokrowce dla VW Tiguan

Utrzymujemy długotrwałą współpracę z naszym producentem ZACASi, dlatego stawiamy na najwyższą jakość.

Wysokiej jakości pokrowce na fotele samochodowe doskonale pasują do siedzeń VW Tiguan i trudno odróżnić ich od kompletnej przebudowy. W przeciwieństwie do konwencjonalnych pokrowców, u nas otrzymasz specjanie szyte na miarę pokrowce, które pasują do oryginalnych foteli jak druga skóra.

Aby osiągnąć idealne dopasowanie naszych pokrowców, wykorzystujemy unikalny wzór OEM. Urzymujemy nawet oryginalne prowadzenie szwu na siedzących VW Tiguan.

Wybierz swój preferowany z naszych podstawowych wzorów lub stwórz własne pokrowce za pomocą naszego konfiguratora. Są dostępne różne kolory, materiały i dodatki.

Co jest wyjątkowego w naszych pokrowcach VW Eos?

Odpowiedź jest prosta – WSZYSTKO! Zaczynając od materiału bardzo wysokiej jakości, przetwarzania, do szczegółowej metory produkowania i indywidualnego wzoru!

Nasz projekt OEM zapewnia, że pokrowce są wytwarzane w najdrobniejszych szczegółach, a więc pasują jak druga skóra. Ponadto, unikalny wygląd skóry nadaje samochódowi ekskluzywny wygląd! Zrób swój samochód wyjątkowy!

Nasze pokrowce wykonane z prawdziwej skóry i sztucznej skóry wykonane są z materiałów oddychających szczególnie, tak że powietrze może łatwo przejść bez zatrzymania się między fotelem a pokrowcem. Ponadto, są one bardziej łatwe do czyszczenia i odporniejsze na zabrudzenia niż konwencjonalne pokrowce samochodowe.

Nasze pokrowce są również bardzo odporne na ciepło i zimno. Idealne do samochodu z podgrzewaniem siedzeń.

Z pokrowcami od Seat-Styler dokonasz najlepszego wyboru dla swojego VW Tiguan!

Gwarancja najlepszej ceny i zadowolenie klientów

W Seat-Styler dostaniesz na miarę pokrowce samochodowe z pokładów OEM o bardzo wysokiej jakości również w bardzo dobrej cenie. Bo jakość nie musi być droga! Dostaniesz odrazu kompletny pokrowiec samochodowy od 299€.

Jeśli okaże się że produkt o porównywalnej jakości od innego dostawcy, pasujący dokładnie do Twojego modelu samochodu, jest w niższej cenie, zmienimy cenę dla Ciebie. Dlatego prosimy o kontakt, Seat-Styler gwarantuje najniższe ceny!

65_autositze_beziehen_Audi_A3

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęcia.

100% zadowolonych klientów.

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęcia.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania, prośby lub sugestie, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili! Zawsze Ci pomożemy i doradzimy, gdzie tylko możemy! Czy na miejscu, w 10553 Berlin lub za pomocą formularza kontaktowego.

Możemy również doradzić, telefonicznie lub przez e-mail:

: +49 (0) 30 45098396
: [email protected]