Wysokiej jakości dekoracja wnętrza dla VW Touran!

VW Touran to kompaktowy samochód, która obecnie jest w trzecim pokoleniu. Ma bardzo zwartą konstrukcję, dzięki czemu może być używany zarówno jako pojazd rodzinny, ale także do transportu większych przedmiotów.

Ze względu na wielofunkcyjność VW Touran jest narażony na duże obciążenia. Znajduje to również odzwierciedlenie w stanie wyposażenia wnętrza.

Chcesz powrócić do życia wnętrze swojego VW Tourana?

Pokrowce na fotele samochodowe od Seat-Styler dla VW Touran w niskich cenach!

2216_autositz_bezuege-_VW_Touran-1

Nasze pokrowce samochodowe dla VW Touran przynoszą nowy połysk do Twojego wnętrza. Przez lata Seat-Styler współpracuje z naszym producentem ZACASi, co oznacza wyjątkowo wysoką jakość i ekskluzywność.

Dzięki zastosowaniu wzoru OEM, nasze pokrowce samochodowe przylegają jak druga skóra do oryginalnych foteli VW Touran, bez poślizgnięcia lub amortyzowania powietrza.

Wybierz jeden z naszych podstawowych wzorów lub stwórz własne pokrowce za pomocą naszego konfiguratora!

Kombinacja ochrony, komfortu i wzornictwa!

Pokrowce samochodowe od Seat-Styler nie tylko nadają wnętrzu VW Touran nowy wygląd, ale także zapewniają maksymalną ochronę oryginalnych foteli! Inne zalety, z które otrzymujesz:

  • wysokiej jakości materiały premium
  • kompetentne porady dla klientów
  • przystępne ceny
  • porodukt szyty na miarę
  • kreowanie własnych pokrowców
2215_autositze_beziehen_VW_Touran-1

Zamów teraz swoje pokrowce dla VW Touran!

Jesteś jeszcze niezdecydowany? Wybierz jeden z naszych ponadczasowych podstawowych wzorów.

Masz już idealny wzór w głowie?  Stwórz teraz swój własny projekt za pomocą naszego konfiguratora!

Galeria

Nasza galeria oferuje wiele różnych zdjęć klientów, które możesz użyć jako inspirację dla własnego pojazdu. Zrób swój VW Touran wyjątkowym!

Nasze wzory

Oprócz klasycznych wzorów podstawowych, masz też możliwość zaprojektowania własnych indywidualnych pokrowców. Nasz konfigurator jest dostępny w tym celu.

Wzory podstawowe

Nasze klasyczne podstawowe wzory zachwycą Cię swoim prostym urokiem. Dlatego są nazwane na cześć sławnych miast. Nie tylko wygląd czyni ich wyjątkowymi, ale także prosta elegancjąa. Wysokiej jakości imitacja skóry ma wysoką trwałość i utrzymuje prawdziwy wyglądu skóry na długi czas.

Cena: od 299€

Paris

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: czarny

Tokio

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: czarny
Szew: biały

Dubai

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

Moskau

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Monaco

Zewnątrz: beżowy
Wewnątrz: beżowy
Szew: beżowy

München

Zewnątrz: szary
Wewnątrz: szary
Szew: szary

Berlin

Zewnątrz: czarny
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Montreal

Zewnątrz: biały
Wewnątrz: biały
Szew: biały

Spodobał Ci się szczególny wzór? Zamów teraz pokrowce do swojego wyboru!

Konfigurator

Nie znalazłes odpowiedniego projektu wśród naszych podstawowych wzorów? Oferujemy idealne rozwiązanie – nasz konfigurator siedzeń. Możesz stworzyć własny projekt dla swojego VW Touran z różnych materiałów, kolorów i dodatków tak, aby Twój pojazd był niepowtarzalny. Zrób swój samochód wyjątkowym z naszymi pokrowcami.

Opcje kofiguratora:

Materiał

Dla zaspokajania Twoich potrzeb proponujemy różne materiały. Są to eko-skóra, imitacja zamszu, skóra prawdziwa skóra i luksusowa skóra sztuczna. Wszystkie mają jedną wspólną cechę: wszystkie są najwyższej jakości. Nasz producent ZACASi gwarantuje najwyższą jakość w najlepszej cenie.

Materiał-1-pol-1024x800

Eko-skóra

Zawsze ponownie wybrierany nasz klasyk ze sztucznej skóry przez zadowolonych klientów. Jest bardzo łatwy w utrzymaniu i łatwy do czyszczenia. Ponadto, światło słoneczne, wilgoć i brud nie są stanowią problemu dla tego materiału.

Cena: od 299€

Materiał-2-pol-1024x744

Imitacja zamszu

Imitacja zamszu jest dostępna w połączeniu z pokrowcami z eko-skóry lub prawdziwej skóry. Ma gładką i delikatną powierzchnię i powoduje przyjemne doświadczenie od siedzenia.


Eko-skóra: 569€

Prawdziwa skóra: 699€

Materiał-3-pol-1024x728

Skóra naturalna

Pokrowce wykonane z prawdziwej skóry uczynią Twój samochód narawdę niepowtarzalnym. Materiał zapewnia ekskluzywny wygląd, którym będziesz zadowodoly. Poza tym jest bardzo łatwy w utrzymaniu i łatwy do czyszczenia. Również jest bardzo odporny na wiele różnych wpływów.

Cena: od 799€

material4-polski

Luksusowa eko-skóra

W 15 wspaniałych kolorach jest dostępny nasz nowy materiał. Zachowuje swój wygląd i ma szczególnie wysoką trwałość. Jest również bardzo łatwy do czyszczenia i łatwy w utrzymaniu. To sprawia że samochód świeci nowym blaskiem.


Cena: od 499€

Szew

Wybierz kolor nici indywidualnie, dla wysokiej jakości wykorzystujemy podwójne szwy – bez dodatkowych opłat. W naszej palecie kolorów oferujemy 16 kolorów do wyboru.

Dodatki

25_autositze_beziehen_Audi_A3

Perforacja

Perforacja pozwala na łatwy, płynny przepływ powietrza przez twoje fotele samochodowe, nadaje się też do podgrzewaczy foteli. Dostępne dla siedzeń z imitacji zamszu.

Cena: 29€

piping

Piping

Piping  generuje unikalne linie, utworzone pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną stroną koloru materiału. Dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

Cena: 49€.

Zacasi-logo

Logo

Można zamówić za darmo nasze szlachetne logo “ZACASI” lub “Seat-Styler”. Również jest możliwość zrobić zamówienie bez logo lub za niewielką opłatę własne logo.

kopfstützen

Zagłówki samochodowe

Masz możliwość ukształtować swoje zagłówki samochodowe w dwóch kolorach, wybranych samodzielnie. Zagłówki są wykonane dokładnie w najdrobniejszych szczegółach.

Cena: od 29€.

Royal Step

Specjalne wersje Royal Step dają Twojemu fetelowi bardzo ekskluzywny blask. Można wybierać pomiędzy różnymi wersjami.

Cena: 49€.

Royal Step
Single Stitch

1731_autoschonbezuege_Seat_Ibiza_6J-1

Royal Step Double Stitch

1084_fundas_ford_focus_1

Royal Step
Curved

1999_autoschonbezuege_VW_Golf

Royal Step Elegance

977_ledersitze_BMW_3er_e91

Tri-Colour

1331_car_seat_covers_Mercedes_C-Klasse-1

Unikalny symetryczny gradient nadaje twojemu samochodowi zupełnie nowy blask. Materiał części środkowej jest rozszerzony na oparcie siedzenia i też poduszki siedzenia.

Cena: 29€.

Dowiedz się więcej o naszych materiałach, kolorach i innych dodatkach!

Już wiesz dokładnie jak twoje pokrowce powinne wyglądać? Skonfiguruj swój własny projekt!

O nas

Nasze ekskluzywne pokrowce dla VW Tourana

Przez wiele lat współpracy z naszym producentem ZACASi możemy zagwarantować najwyższą jakość pod każdym względem.

U nas nie dostajesz zwykłych konwencjonalnych pokrowców, ale specjalnie szyte na miarę pokrowce dla Twojego VW Touran, które pasują jak druga skóra.

Idealne dopasowanie naszych pokrowców do VW Touran jest możliwe dzięki zastosowaniu unikatowego wzoru OEM. Nawet oryginalne prowadzenie szwu na fotelach VW Tourana jest utrzymywane, aby nowy wygląd wnętrza był gwarantowany i pasował do pozostałej części pojazdu.

Nie wahaj się i wybierz jeden z naszych ponadczasowych, zawsze popularnych podstawowych wzorów lub sam stań się projektantem i twórz indywidualne pokrowce na fotele za pomocą naszego konfiguratora.

Co jest wyjątkowego w naszych pokrowcach VW Eos?

Odpowiedź jest prosta – WSZYSTKO! Zaczynając od materiału bardzo wysokiej jakości, przetwarzania, do szczegółowej metory produkowania i indywidualnego wzoru!

Nasz projekt OEM zapewnia, że pokrowce są wytwarzane w najdrobniejszych szczegółach, a więc pasują jak druga skóra. Ponadto, unikalny wygląd skóry nadaje samochódowi ekskluzywny wygląd! Zrób swój samochód wyjątkowy!

Nasze pokrowce wykonane z prawdziwej skóry i sztucznej skóry wykonane są z materiałów oddychających szczególnie, tak że powietrze może łatwo przejść bez zatrzymania się między fotelem a pokrowcem. Ponadto, są one bardziej łatwe do czyszczenia i odporniejsze na zabrudzenia niż konwencjonalne pokrowce samochodowe.

Nasze pokrowce są również bardzo odporne na ciepło i zimno. Idealne do samochodu z podgrzewaniem siedzeń.

Z pokrowcami od Seat-Styler dokonasz najlepszego wyboru dla swojego VW Touran!

Gwarancja najlepszej ceny i zadowolenie klientów

W Seat-Styler dostaniesz na miarę pokrowce samochodowe z pokładów OEM o bardzo wysokiej jakości również w bardzo dobrej cenie. Bo jakość nie musi być droga! Dostaniesz odrazu kompletny pokrowiec samochodowy od 299€.

Jeśli okaże się że produkt o porównywalnej jakości od innego dostawcy, pasujący dokładnie do Twojego modelu samochodu, jest w niższej cenie, zmienimy cenę dla Ciebie. Dlatego prosimy o kontakt, Seat-Styler gwarantuje najniższe ceny!

2236_autositz_bezuege-_VW_Touran

Oprócz naszej gwarancji najlepszej ceny skorzystaj również z naszej 3-letniej gwarancji producenta!

Zamów już teraz swoje pokrowce VW i przekonaj się sam w wyjątkowej jakości od ZACASi.

100% zadowolonych klientów.

Zatrzymaj się w naszej galerii i daj się zinspirować. Nasza galeria jest zbiorem tysięcy zdjęć od rzeczywistych klientów! Bylibyśmy bardzo wdzięczni również za Twoje zdjęcia.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania, prośby lub sugestie, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili! Zawsze Ci pomożemy i doradzimy, gdzie tylko możemy! Czy na miejscu, w 10553 Berlin lub za pomocą formularza kontaktowego.

Możemy również doradzić, telefonicznie lub przez e-mail:

: +49 (0) 30 45098396
: [email protected]