Volkswagen_logo

Pokrowce Volkswagen szyte na miarę

Spraw aby Twój VW był wyjątkowy

Proszę wybrać model VW albo użyć naszego konfiguratora:

Konfigurator

Opinie klientów na temat pokrowców Volkswagen

pokrowce vw golf 6 -22

VW Golf

pokrowce vw passat b5 -14

VW Passat

pokrowce vw polo 4 9N -19

VW Polo

pokrowce vw transporter -40

VW Transporter

pokrowce vw touran -12

VW Touran

pokrowce vw mutlivan -03

VW Multivan

pokrowce vw new beetle -06

VW Beetle

wyslij nam swoje zdjecie

VW Beetle Cabrio

Unikalny wygląd

Jeśli pragną Państwo nadać swojemu VW nowego blasku oraz odświeżyć jego wnętrze, Seat-Styler.pl jest dla Państwa idealnym rozwiązaniem. Jeżeli zamówią Państwo u nas swoje pokrowce na fotele samochodowe, nie tylko podniosą Państwo wartość swojego samochodu, ale również podkreślą jego indywidulany charakter. Przy pomocy praktycznego konfiguratora ZACASI można samodzielnie dobrać materiał obiciowy, kolory oraz dodatki. W przypadku pokrowców wykonanych ze sztucznej skóry, można dobrać różne kolory obić, a także dodać zamsz na wewnętrznej oraz zewnętrznej powierzchni foteli.

Aby podkreślić szczególne akcenty, warto wybrać  kolor szwu pokrowców dopasowany do akcesoriów lub do zewnętrznego koloru samochodu. Dzięki specjalnemu szyciu, będącemu wiernym odzwierciedleniem oryginalnych szwów, nie będą się one różnić od oryginalnych pokrowców, a wnętrze Państwa samochodu będzie wyglądać jak nowe. Nowy, idealnie dopasowany do siedzenia pokrowiec, z oddychającego i odpornego na uszkodzenia oraz łatwego w pielęgnacji materiału jest wysokiej jakości produktem przemysłu samochodowego, jaki oferuje Państwu nasza firma. Podczas produkcji są również uwzględnione różne modele siedzeń, poręczy siedzeń tylnych oraz zagłówków. W ten sposób będziecie mogli Państwo skompletować pokrowce odpowiednie dla swojego modelu VW. Spójrzcie sami:

Unikatowe pokrowce Volkswagen

Wykorzystany w każdym pokrowcu na siedzenia VW wzór OEM (Original Equipment Manufacturer), sprawia, że rodzaj przeszyć zaprojektowany jest na wzór oryginalnych szwów od producenta. Pokrowce na fotele są szyte na miarę specjalnie do Państwa Volkswagena – dlatego leżą jak ulał i nie pozwalają na powstawanie zagnieceń i przesunięć. ZACASi jest producentem, z którym współpracujemy od lat, odznacza się dbałością o tradycję i najwyższą jakością.

Montaż pokrowców w Państwa VW

Szyte na miarę pokrowce samochodowe są zaprojektowane tak, abyście Państwo zamontować je sami, bez niczyjej pomocy. Zarówno instrukcja jak i DVD sprawią, że montaż pokrowców stanie się łatwy i prosty nawet dla największych laików. Z uwagi na dokładne dopasowanie pokrowców do wymiarów Państwa siedzeń, zaleca się, aby przy montażu obecna była jeszcze jedna osoba do pomocy. Trwa on ok. 4 godzin. Oczywiście można go przeprowadzić w warsztacie samochodowym bądź u rymarza. Wysiłek się jednak opłaci! Po zainstalowaniu pokrowców samochodowych, siedzenia są pokryte w optymalny sposób, a wszelkie wzmocnienia i umocowania niewidoczne. W rezultacie wnętrze Państwa samochodu odpowiada wizualnie oryginalnemu wystrojowi fabrycznemu, a samo auto wygląda jak nowe jeszcze przez długie lata!