Próbki tkanin

teraz od Seat-Styler

Szukacie Państwo idealnie dopasowanych pokrowców samochodowych dla swojego samochodu? Chcielibyście Państwo sprawić, aby auto wyróżniało się z tłumu? W takim razie trafiliście w doskonałe miejsce. Dzięki Seat-Styler mają Państwo możliwość wyboru spośród ośmiu podstawowych projektów, które dostępne są w zakładce Podstawowe wzory, a jeśli pragną Państwo zaprojektować niepowtarzalne i całkowicie indywidualne pokrowce wybierając przy tym każdy szczegół osobiście, zapraszamy do skorzystania z naszego Konfiguratora. Za jego pomocą wybierać można spośród różnych kolorów i materiałów używanych dla uzyskania większej indywidualności, jak również dokonać wyboru dodatków takich jak na przykład rodzaj szwu lub perforacja.

  • Więcej informacji o naszych materiałach znajdą Państwo na podanej stronie Kliknij
  • Aby stworzyć swój indywidualny projekt pokrowców zapraszamy do skorzystania z zakładki Konfigurator

W naszym asortymencie posiadamy pokrowce wykonane ze skóry naturalnej, imitacji skóry oraz z imitacji zamszu, wszystkie dostępne w różnych kolorach, aby z łatwością można było dopasować je do wnętrza Państwa samochodu. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru odpowiedniego koloru szwu dla uzyskania jednolitego oraz dopasowanego wyglądu pokrowców.

Aby ułatwić wybór idealnego koloru oraz faktury dla Państwa pokrowców samochodowych, oferujemy możliwość zamówienia maksymalnie do pięciu próbek materiałów zupełnie za darmo. Aby zamówić próbki, zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego zamieszczonego poniżej. Wystarczy wypełnić i wysłać to zajmie tylko chwilę, a w ten sposób wybór odpowiedniego materiału oraz wzoru pokrowców stanie się znacząco łatwiejszy.