Producent ZACASi – indywidualność o ekskluzywnym skórzanym wyglądzie

Seat-Styler pielęgnuje wieloletnią współprace z producentem ZACASi ®. Wszystkie prezentowane oferty tapicerki Seat-Styler są oryginalne. Stawiamy na doskonałą jakość niczym prosto spod ręki doświadczonego rymarza, ponieważ jakość jest dla nas najważniejsza.

ZACASi® jest producentem wysokiej jakości skórzanych wnętrz samochodowych zgodnych z indywidualnymi wymaganiami klienta. Są to dostosowane do foteli samochodowych pokrowce wykonane ze skóry, eko skóry lub imitacji zamszu, przy których produkcji uwzględniane są szczególne dane techniczne pojazdu.

Jest to na stałe zapewniona gwarancja, dzięki procedurze audytu wewnętrznego oraz kontroli jakości. Dzięki tej unikalnej koncepcji nasz produkt cechuje wiele zalet. Marka ZACASI® oznacza tradycje i nowoczesność w sposobie, w jakim w odniesieniu do najdrobniejszych szczegółów dbamy o całkowite zadowolenie naszych klientów.

Sekret naszego producenta ZACASi

Produkcja naszych doskonale dopasowanych pokrowców jest możliwa dzięki producentowi ZACASi który stosuje metody, takie jak modelowanie pokrywy siedziska.
Pokrowce wykonywane są na zamówienie, podczas którego, aby zapewnić gwarantowaną dokładność, sprawdzamy każdy niezbędny szczegół pojazdu, pod kątem każdej produkcji.
Jednocześnie proces zamawiania przez klienta jest bardzo prosty i nie występuje konieczność dostarczania pojazdu przez klienta do zakładu produkującego pokrowce w celu dokładnego dopasowania, jak to zwykle bywa w zakładach rymarskich.

Te wszystkie niezliczone i wciąż rosnące odmiany foteli samochodowych są przez nas przestrzegane. Różne formy siedzenia, nie tylko normalne lub sportowe fotele, podzielone lub niepodzielone tylne oparcia siedzenia, lub różne wersje zagłówków we wnętrzu zaledwie jednego modelu pojazdu, to tylko jeden przykład z wyzwań stojących przed zespołem ZACASi który na co dzień stawia im czoło.

Zasadniczo pomysł jest niczym nowym, ponieważ w zakładach rymarskich, takie usługi istnieją już bardzo długo. Jednak jedną z różnic jest to, iż każda część, miejsce i nawet centymetr pokrowców mógł zostać nieprawidłowo dopasowany, przez co konieczna jest korekcja tapicerki, powodując znacznie dłuższy czas oczekiwania na gotowy produkt, jednocześnie oznaczając znaczeni wyższe koszty. Pokrowce produkowane przez firmę ZACASi, modelowane są od początku na nowo poprzez dokładny proces kontroli jakości z zastosowanie różnych prototypów. Eksperci w tym złożonym procesie produkcyjnym mierzą każdy szczegół siedzeń, aby móc następnie przetestować je na fotelu samochodowy. Odpowiednio dopasowane do siedzenia pojazdu pokrowce dopiero po dokładnym teście i sprawdzeniu, czy rzeczywiście w stu procentach pasuje do określonego modelu auta jest dopuszczone do sprzedaży. Tylko w ten sposób osiągalna jest niezbędną dokładność produkcji, dająca pożądany rezultat. Efektywność i stałe dążenie do doskonałości, tak to tylko niektóre z tajemnic ZACASI.