Skórzane pokrowce na fotele samochodowe wykonane z:

różnorodnych materiałów, w szerokiej gamie kolorów oraz z wieloma dodatkami

  • Tylko najwyższej klasy materiały z branży motoryzacyjnej
  • 3-letnia gwarancją producenta na wszystkie materiały (gwarancja ustawowa zostaje bez zmian- nasze warunki gwarancji: http://www.seat-styler.de/autositzbezuege-sicher-bestellen/)
  • Gratis 4 wzory materiałów
  • Konsultacje telefoniczne dotyczące projektowania oraz danych modelu pojazdu
  • Nieograniczona indywidualność projektowana pokrowców: możliwość kombinacji wszystkich materiałów, kolorów i dodatków.
Konfigurator pokrowce Seat-Styler

Tutaj znajduję się nasz cennik. Zaprojektuj swoje spersonalizowane skórzane pokrowce na fotele samochodowe już teraz!

Materiał 1: Efekt skóry (ZACASi Imitacja skóry)

material-1 imitacja skóry

Na życzenie mogą Państwo otrzymać od nas również darmowe Próbki tkanin! Materiał w większej ilości dostępny za 38 EUR/m² (Szerokość 1,45m)

Pokrowce na fotele samochodowe z imitacji skóry

Wysokiej jakości imitacja skóry jest klasykiem spośród skórzanych pokrowców a dla naszych klientów jest najbardziej popularnym materiałem (zobacz zdjęcia w naszej galerii). Jest przewiewna, przepuszcza ciepło, bardzo łatwa do czyszczenia oraz trwała. Ten ekskluzywny produkt jest nie do odróżnienia od prawdziwej skóry, co daje bardzo komfortowe uczucie i pozwala osiągnąć pożądany wygląd skórzanej tapicerki w samochodzie.

Zamów już teraz pokrowce na fotele samochodowe z imitacji skóry za 299 EUR:

Formularz zamówienia

Materiał 2: Efekt zamszu (ZACASi Imitacja zamszu)

material-2 imitacja zamszu

Na życzenie mogą Państwo otrzymać od nas również darmowe Próbki tkanin! Materiał w większej ilości dostępny za 68 EUR/m² (szerokość 1,45m)

Pokrowce na fotele samochodowe z imitacji zamszu

Zamsz posiada miękką welurową powierzchnie. Materiał ten ma posiada bardzo wiele zalet, sprawdza się szczególnie w bardzo niskich oraz w wysokich temperaturach, ze względu na jego miękką i przyjemną powierzchnię daje wysokie uczucie komfortu. Skórzane pokrowce na fotele samochodowe wyposażone w środkową część wykonaną z zamszu, są nieco mniej łatwe w pielęgnacji zw względu na chropowatą powierzchnie. Szczególnie w jasnych kolorach zabrudzenia powinny być usuwane przed suszeniem materiału. Połączenie z innymi materiałami cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów.

Zamów teraz skórzane pokrowce na fotele samochodowe

  • Imitajca skóry z imitacja zamszu: 569 Euro
  • Skóra naturalna z imitacją zamszu: 699 Euro
Formularz zamówienia

Materiał 3: ZACASi Skóra naturalna

pokrowce samochodowe ze skóry

Na życzenie mogą Państwo otrzymać od nas również darmowe Próbki tkanin! Materiał w większej ilości dostępny za 79 EUR/m² (szerokość 1,45m)

Skórzane pokrowce na fotele samochodowe.

Skórzane pokrowce na fotele samochodowe są produktem naturalnym, a zatem różnią się ceną od innych produktów wykonanych z jej imitacji. Klienci zainteresowani w zasadzie jedynie efektem wyglądu skóry naturalnej, mogą wybrać materiał tańszy, jakim jest imitacja skóry. Jeśli natomiast sam efekt skóry nie jest satysfakcjonujący i większą rolę odgrywa elegancja, wyjątkowość, jakość oraz uczucie luksusu, jakie daję otoczenie prawdziwej skóry, wtedy doskonałym rozwiązaniem będzie wybór pokrowców wykonanych ze skóry naturalnej. Dla tych, dla których zapach skóry w samochodzie lub chęć podwyższenia wartości swojego wnętrza pojazdu jest ważnym czynnikiem – pokrowce Seat-Styler są dokładnie tym, czego w tym przypadku potrzeba. Wybór kolorów dla skóry w konfiguratorze nie jest znana. Wszystkie dostępne kolory są wymienione tutaj.

Zamów już teraz pokrowce na fotele samochodowe z prawdziwej skóry za 799 Euro:

Formularz zamówienia

Kolor szwu

kolory szwu

Zusatzoptionen

Szew royal-step

Szew Royal Step (49 EUR)

Perforacja

Perforacja (29 EUR)

Kolor szwu dla skórzanej tapicerki

Wybierz kolor nici indywidualnie, dla wysokiej jakości oferujemy podwójne szwy – bez dodatkowych opłat. W naszej palecie oferujemy 16 kolorów do wyboru.

Aby zyskać jeszcze więcej indywidualności

Aby skórzane pokrowce na siedzenia samochodowe były jeszcze bardziej indywidualny, Seat – Styler oferuje możliwość skorzystania z różnych dodatków, wszystko po to, aby Państwa samochód stał się jeszcze wyjątkowy. Wystarczy jedynie skorzystać z Konfiguratora siedzeń.

Logo jako haft

Logo ZACASi
Logo seat-Styler

Indywidualne Logo

Wybierz między szlachetnym logo producenta ZACASI lub dodaj stylowe logo Seat-Styler. W każdym Logo kolor nici do wyboru.

Aby nadać pokrowcom jeszcze wiecej indywidualności, można również wybrać własne logo. To wszystko w cenie podstawowej 50 Eur + 10 Eur za każdy następny haft.

Ceny wszystkich różnych opcji wyglądu, odnoszą się do konfiguratora. Szczególnie szew Royal Step i inne dodatkowe opcjie dostępne są wyłącznie w naszym konfiguratorze.