Środki do czyszczenia tapicerki samochodowej

Zamów na Seat-Styler

Twoje pokrowce po latach użytkowania nie zachwycają już swoim wyglądem a zanieczyszczenia, są ewidentnie widoczne. Czynniki zewnętrzne takie jak promieniowanie UV, ciepło i wilgotność sprawiają, że twoje pokrowce na fotele samochodowe ulegają zniszczeniu. Aby uchronić swoje nowe pokrowce na siedzenia samochodowe przed zniszczeniem i zapewnić im właściwą opiekę, aby móc długo cieszyć się z ich użytkowania Seat-Styler oferuje środki do czyszczenia tapicerki oraz wnętrza samochodu zapewniając im należytą ochronę.

Poniżej przedstaiwamy dostępne u nas produkty

Zestaw do pielęgnacji Dr. Wack Chemie

Dla zapewnienia jak najlepszej opieki dla pokrowców samochodowych zalecamy stosowanie wysokiej jakości produktów do pielęgnacji firmy Dr. Wax Chemie. To wyróżniony w różnych testach jakości oraz wysoko oceniany produkt czyszczący i pielęgnujący tapicerkę, polecany przez profesjonalne zakłady rymarskie. Tylko na Seat-Styler można zamówić produkt do Czyszczenia oraz produkt do Pielęgnacji tapicerki samochodowej w okazyjnej cenie 29,90 €.

Srodki czyszczace taicerke-150x150

Produkt do pielęgnacji pokrowców LIQUI MOLY

Produkty z serii Liqui Moly oferują optymalną ochronę dla pokrowców samochodowych. Zamów swój środek do pielęgnacji i prawidłowej impregnacji tapicerki samochodowej za jedyne 19,90 €. Liqui Moly zapewnia prawidłową ochronę skórzanym powierzchnią w samochodzie, wydłużając jednocześnie ich estetyczny wygląd.

liqui-moly

Opieka i czyszczenie swoich pokrowców jest ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale zapewnia również optymalną ochronę. Fotele samochodowe narażone są na działanie czynników zewnętrznych, które ewidentnie im szkodzą. Niezależnie od zadrapań lub innych zanieczyszczeń. Zespół Seat-Styler zaleca gruntowne czyszczenie pokrowców na siedzenia produktami z serii Dr. Wack Chemie lub Liqui Moly regularnie, w celu uzyskania możliwie najlepszych efektów oraz przedłużenia możliwości korzystania z estetycznie wyglądającej tapicerki.

Za pomocą naszego formularza kontaktowego można szybko i w prosty sposób zamówić produkty do czyszczenia  i pielęgnacji tapicerki samochodowej. Nie zwlekaj!