Zapytania i Ceny pokrowców

  • Komplet wzsokiej jakości pasażerskich pokrowców na siedyenia samochodowe już od 299 EUR
  • Po prostu pytaj aż do momentu uregulowania zapłaty, każde zapytanie jest niezobowiązujące  
  • Skorzystaj z naszego Konfiguratora lub formularzu zamówienia dla każdego zapytania 
  • Dzięki naszemu Konfiguratorowiwidzą Państwo cenę i wybrane wzory 

Czas dostawy

Czas dostawy wynosi zazwyczaj około 4 tygodni.

Najpopularniejsze wzory ze względu na zapotrzebowanie i duży odzew wsród klientów są dostępne od razu na miejscu, a czas ich dostawy wynosi 2 do 4 dni roboczych. Po otrzymaniu od Państwa zapytania z danymi pojazdu, będziemy mogli Państwa poinformować o dostępności produktu.

Zadaj nam pytanie:

ZACASi Jakość za przystępną cenę

Otrzymają Państwo od nas efektowną imitację skóry na siedzenia samochodowe  już od 299 Euro za podstawowy wzór. Cena detaliczna od producenta zaczyna się od 499 Euro. Jednakże, dzięki wieloletniej współpracy z wysokiej jakości producentem ZACASi oferujemy widocznie lepsze warunki cenowe dla Państwa nowych skórzanych wyrobów.

Ceny za pełen komplet z oferowanych materiałów: 

  • Imitacja skóryt: 299 Euro
  • Imitacja skóry niegarbowanej: 569 Euro
  • Oryginalna skóra niegarbowana: 699 Euro
  • Oryginalna skóra799 Euro

Przebieg zamówienia: To takie proste!

1. Dane Pani⁄ Pana Pojazdu

Powiadom nas wstępnie przez Formularz lub Konfigurator o danych swojego samochodu. Marka pojazdu, typ  i rok produkcji są ważne. Jeśli nie jesteś pewien, wyślij do nas dodatkowo zdjęcia foteli samochodowych przez e-mail.

2. Konfiguracja

Wybierz swój ulubiony wzór.Chętni nasi pracownicy doradzą Ci w dokonaniu wyboru. Do momentu płatności proces zamówienia jest nieobowiązujący, a wybrany wzór można dowolnie zmieniać. Oferujemy różnorodne możliwości płatnicze jak płatność z góry, zaliczkę lub PayPal. Na prośbę wystarczy nam zaliczka w wysokości 25% *proszę najlepiej podać sumę pieniężną w mailu).

3. Oferta

Po wysłaniu swojego zapytania, otrzymasz od nas możliwie jak najszybciej indywidualną ofertę drogą mailową. Różnież, dzięki Konfiguratorowi, będą Państwo w stanie zapoznać się z ofertą cenową wybranego materiału i wzoru. Dla Państwa komfortu i prawidłowego zamówienia nasi eksperci zwracają szczególną uwagę na dane pojazdu.Dlatego też gwarantujemy dokładność dopasowania Państwa naszych nowych szytym na miarę pokrowców na fotele samochodowe oraz rewaloryzację widoczną na zdjęciach umieszczonych przez naszych zadowolonych klientów (patrz galeria zdjęć)  

4. Skórzany pokrowiec 

W razie gdy wybrany przez Państwa wzór oraz rozmiar pokrowca dla danej marki samochodu jest dostępny w naszym magazynie, otrzymają Państwo swoje zamówienie w ciągu kilku dni roboczych. Natomiast przy wyborze indiwidualnego wzoru dekoracyjnego, czas dostawy wynosi do 3 tygodni. Nasz system powiadomi Państwa automatycznie o czasie dostawy, dodatkowo mogą Państwo śledzić  DHL-Tracking-Nummer. W pakiecie dostaną Państwo zestaw do montaży pokrowców, instrukcję obsługio oraz DVD – wszystko, czego potrzebujesz.